Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 795 913 666 redakcja@tsk24.pl

  • Kategoria: Zaproszenia

Zapraszamy na Dni Skarżyska 2017

Dni Skarżyska 2017 rozpoczynamy od propozycji miejskich placówek, które przygotowały dla mieszkańców szereg atrakcji. MCK zaprasza na bezpłatne seanse, Muzeum do bezpłatnego zwiedzania, Biblioteka na spotkania edukacyjne, a MCSiR do aktywnego wypoczynku na swoich obiektach. 
W sobotę w Skarżysku odbędzie się Europejska Wystawa Psów Rasowych, zaś w niedzielę od godziny 15.00 wielkie świętowanie na stadionie RUCH. Wieczorem odbędzie się tam koncert grupy IRA. Zapraszamy!
 
 
PIĄTEK, 2 czerwca
• Bezpłatne seanse filmowe w Kinie Centrum
- „Bociany”, godz. 8.15 i 10.30
- „Boska Florence”, godz. 18.30
• Otwarte wejście do Muzeum im. Orła Białego dla mieszkańców Skarżyska
• Promocyjne wejścia na Krytą Pływalnię w godz. 14.00 – 17.00 - 1 zł/osoba/godz.
• Promocyjne wejścia na Halę Sportową w godz. 8.00 – 14.00 - 25 zł/cała hala/godz.
• Spotkania w Powiatowej i Miejskiej Bibliotece Publicznej im. ks. prof. W. Sedlaka:
- „Skarżysko moje miasto” - oddział dziecięcy Filii nr 2, ul. Sezamkowa 23, godz. 9.00
- „Tu jest moje miejsce” - oddział dziecięcy Filii nr 1, ul. Towarowa 20, godz. 16.00
- „Honorowy Obywatel Miasta Skarżyska - patron Biblioteki - ksiądz profesor Włodzimierz Sedlak” - czytelnia w Filii nr 1, ul. Towarowa 20, godz. 10.00
 
3 czerwca
• Europejska Wystawa Psów Rasowych CACIB (Stadion RUCH - start godz. 11.00)
Wystawcy zjadą do Skarżyska z całej Polski oraz z zagranicy. W tym roku organizatorzy przygotowali dodatkową konkurencję specjalnie dla mieszkańców naszego miasta, którzy są właścicielami psów mieszańców. O godzinie 14.00 odbędzie się konkurencja SUPER PIES SKARŻYSKA-KAMIENNEJ, w trakcie której wybrany i nagrodzony zostanie najsympatyczniejszy mieszaniec z naszego miasta. Zachęcamy do udziału w tej konkurencji, jak i do kibicowania. Zgłoszenia do tej konkurencji SUPER PIES SKARŻYSKA-KAMIENNEJ należy przesyłać na e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub tel. 502 846 533. Można także zgłosić psa w dniu wystawy. Konkurencja jest bezpłatna, a warunkiem uczestnictwa jest aktualne zaświadczenie o zaszczepieniu psa przeciwko wściekliźnie.
• Promocyjne wejścia na Krytą Pływalnię w godz. 10.00 – 14.00 - 1 zł/osoba/godz.
• Promocyjne wejścia na Halę Sportową w godz. 8.00 – 14.00 - 25 zł/cała hala/godz.
• Otwarte wejście do Muzeum im. Orła Białego dla mieszkańców Skarżyska
 
4 czerwca
• Promocyjne wejścia na Halę Sportową w godz. 8.00 – 14.00 - 25 zł/cała hala/godz.
 
Stadion RUCH start godz. 15.00
• DEFILADA - udział klas mundurowych (ZDZ Kielce i ZSTM Skarżysko-Kamienna)
• Ekspozycja muzealna z Muzeum im. Orła Białego
• Tort dla mieszkańców, Wesołe Miasteczko, Kino 7D, Zabawy, Konkursy, Zumba, Animatorzy MCK
• Pokaz karate i samoobrony - SKSW "Kyokushin-Karate Zaborek-Team"
• występy: Przedszkole nr 2, Szkoła Podstawowa nr 2, nr 4, nr 7, Gimnazjum nr 2, Akademia Holistyczna
Koncerty zespołów:
• Karla
• Doba Czadu
• Standard B
• Ich Marzenia
• Shapeles (support)
• Gwiazda wieczoru zespół IRA


Ostatnie komentarze

  • Rysiek powiedział(a) Więcej
    A może im. "Niespełnionych obietnic PO" albo "Rondo "U Sowy" albo "(...) kamieni kupa" albo "Rondo im. karuzeli VAT"?... 42 minut temu
  • paweł powiedział(a) Więcej
    zamiast imienia Tadeusza Mazowieckiego, proponuje nazwę "Rondo Grubej Kreski". i wszystko jasne. 49 minut temu
  • ZIBI powiedział(a) Więcej
    Ale prawda jest taka że na Wołowie już jest nielegalne wysypisko śmieci bo jak nazwać setki ton gruzu i nie wiadomo... 3 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!