Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl

  • Kategoria: Komunikaty

OFERTA SZKOŁY PERFEKT I BRYKOLANDII NA 2018/2019

Szanowni Państwo

Szkoła Języków Obcych i Informatyki Perfekt ze Skarżyska serdecznie zaprasza do korzystania z kursów oraz bawialni Brykolandia w roku szkolnym 2018/19.

Aby zobaczyć naszą szkołę, zachęcamy do obejrzenia filmiku z linku poniżej:
https://www.youtube.com/watch?v=6f8_pErDhtk
Więcej informacji na stronie www.sjo-perfekt.pl oraz na https://www.facebook.com/sjoperfekt/


- Jesteśmy firmą działającą w województwie świętokrzyskim i mazowieckim już 24 lata.

- Świadczymy usługi profesjonalnie, kompleksowo, zapewniając najwyższe standardy jakościowe.

- Uczymy komunikować się w 4 językach: angielskim, niemieckim, włoskim i hiszpańskim.

- Organizujemy urodziny, zabawy okolicznościowe i opiekę dla najmłodszych w bawialni Brykolandia.

W tym roku obchodzimy jubileuszową 25. rocznicę powstania naszej szkoły. Dlatego też kierujemy do naszych obecnych i przyszłych Klientów specjalną ofertę. Wszyscy uczniowie klas 0-3 szkoły podstawowej otrzymają od nas w swoich szkołach darmowy bilet do Brykolandii, a wychowawcy klas specjalną ofertę na wejścia grupowe. W czerwcu 2019 przedstawimy specjalną ofertę dla wszystkich naszych uczniów, którzy zostaną na naszych kursach do końca roku szkolnego 2018/2019.

Dziś natomiast pragniemy podziękować wszystkim naszym obecnym uczniom, ich rodzicom i opiekunom, naszej kadrze, jak również tysiącom naszych absolwentów za wyjątkowe 24 lata współpracy. To dzięki współpracy z Nimi, Ich uwagom i sugestiom, szkoła Perfekt zdobywa cenne doświadczenia i może ciągle się rozwijać, udoskonalając i poszerzając swoje usługi. Naszej wspaniałej kadrze, ich zaangażowaniu i oddaniu w tworzenie rzeczywistości Perfektu zawdzięczamy natomiast naszą dzisiejszą pozycję na rynku i perspektywę dalszego rozwoju.

Z pełną odpowiedzialnością i dumą możemy Was zapewnić, że jesteście w dobrych rękach i dołożymy wszelkich starań, aby w kolejnych latach nauczanie w naszej szkole było na jeszcze wyższym poziomie. Aby przekonać Was, że szkoła Perfekt, znajduje się w czołówce szkół językowych nie tylko w regionie świętokrzyskim, ale i w kraju, przedstawiamy również kilka faktów o naszej szkole i jej dotychczasowych osiągnięciach.

Jednocześnie zapraszamy na spotkania informacyjne w naszych filiach w następujących terminach:

05.09.2018 (środa)              godz. 16.30   sala 20           – Szkoła Podstawowa nr 8 w Skarżysku

06.09.2018 (czwartek)        godz. 17.00   jadalnia          – Szkoła Podstawowa nr 27 w Kielcach

07.09.2018 (piątek)             godz. 16.30   sala 31           – Szkoła Podstawowa nr 7 w Skarżysku

10.09.2018 (poniedziałek)  godz. 16.30   sala 38           – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skarżysku

11.09.2018 (wtorek)            godz. 17.00   jadalnia          – Szkoła Podstawowa nr 5 w Skarżysku

12.09.2018 (środa)              godz. 16.30   jadalnia          – Szkoła Podstawowa nr 2 w Szydłowcu

13.09.2018 (czwartek)        godz. 17.00   korytarz          – Szkoła Podstawowa nr 3 w Suchedniowie

14.09.2018 (piątek)             godz. 17.00   jadalnia          – Szkoła Podstawowa nr 1 w Suchedniowie

O spotkaniach w SP 2 i 13 w Skarżysku oraz SP w Wysokiej przekażemy odrębną informację.Ostatnie komentarze

  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    Nie bardziej niż Ty :-) 1 dzień temu
  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    Czy byli ubezpieczeni 1 dzień temu
  • Piszący po Polsku powiedział(a) Więcej
    Czytając te komentarze,aż serce się kraje na myśl jaką edukacją objęci byli niektórzy z respondentów.... 1 dzień temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!