Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl

 • Kategoria: Komunikaty

Znamy kolejnego kandydata na fotel Prezedenta Skarżyska

W sobotę 8 września przed Urzędem Marszałkowskim w Kielcach odbyła się konwencja wyborcza ruchu Kukiz 15. Działacze tej formacji przedstawili swój program na nadchodzące wybory samorządowe oraz kandydatów na najważniejsze funkcje w województwie. Kandydatem na Prezydenta Skarżyska - Kamiennej będzie Pan Jacek Ciepiński, obecny radny Rady Miasta. To już kolejny kandydat na to stanowisko w naszym mieście.


Jacek Ciepiński – urodzony w Skarżysku - Kamiennej, lat 54, żonaty troje dzieci. Magister Ekonomii, specjalizacja finanse publiczne i przedsiębiorstw, bankowość, doradztwo finansowe. Audytor wewnętrzny z Państwowym Egzaminem zdanym w Ministerstwie Finansów, 12 lat stażu pracy w jednostkach samorządowych, 22 lata stażu pracy,  własna działalność gospodarcza. Właściciel Biura Rachunkowo – Audytowego. Przez 14 lat był biegłym sądowym z zakresu ekonomii (finanse publiczne i przedsiębiorstw, audyt, bankowość, doradztwo finansowe).

Program dla Skarżyska-Kamienna Kukiz 15 będzie koncentrował się przede  wszystkim na rozwoju gospodarczym, poprawie jakości życia mieszkańców oraz rozbudowie infrastruktury turystycznej. Pomimo, że Skarżysko - Kamienna ma duże zadłużenie uważamy, że mieszkańcy naszego miasta oraz lokalni przedsiębiorcy, nie powinni być ciągle obciążani kosztami jego spłaty. Lokalizacja przy jednej z kilku najważniejszych tras tranzytowych, centralne położenie w Polsce oraz dostęp do infrastruktury kolejowej (węzeł kolejowy) stwarza perspektywę rozwoju sfery produkcyjnej, usługowej, handlowej i turystycznej.
- Mamy wspaniałe położenie tylko należy wdrożyć dobre pomysły i stworzyć odpowiednie warunki mieszkańcom i przedsiębiorcą naszej gminy w połączeniu  z innymi gminami naszego województwa. Sztandarowymi punktami również naszego programu jest rozbijanie lokalnych układów, obniżenie kosztów dla mieszkańców związanych z wodą i ściekami,  bezpłatne obiady dla dzieci w przedszkolach i szkołach, bezpłatna komunikacja miejska. - powiedził kandydat.
Wkrótce ma odbyć się konwencja w Skarżysku, na której zostanie zaprezentowany cały program i kandydaci Kukiz 15.
 

Ostatnie komentarze

 • zniesmaczony powiedział(a) Więcej
  PIS ma parcie na każdą władzę. Od najniższego szczebla po samą górę. Ja to rozumiem. Każda partia tak ma. Ale... 1 dzień temu
 • KAMIENNA powiedział(a) Więcej
  Jaki Prezydent takie miasto .. zrobić referendum i odwołać go z miasta w 2019 roku. 1 dzień temu
 • . Obecny gospodarz to się dopi powiedział(a) Więcej
  Anonimowy napisał:
  Jola napisał:
  . Starczy na budowę 3 basenów i 2 stadionów.
  Najpierw stadiony doprowadzone do ruiny za czyich rządów? A teraz...
  2 dni temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!