Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl

 • Kategoria: Komunikaty

Centrum Edykacji Zawodowej w Skarżysku- Szkoły Twoich Oczekiwań

Centrum Edukacji Zawodowej Niepubliczna Szkoła Policealna w Skarżysku-Kamiennej, przy ul. Sezamkowej 23, może pochwalić się kolejnym sukcesem! 31 sierpnia 2018 nasi uczniowie i słuchacze odebrali dyplomy potwierdzające kwalifikację w zawodzie: technik farmaceutyczny, higienistka stomatologiczna, terapeuta zajęciowy, technik usług kosmetycznych, technik masażysta. Zdawalność egzaminu praktycznego i teoretycznego wynosiła w tym roku 100%. Świadczy to o wysokiej jakości kształcenia w szkole, a co za tym idzie jest gwarantem powodzenia na rynku pracy!

Wiele osób, które posiadają wykształcenie wyższe lub są w trakcie studiów, podejmuje naukę w naszej szkole.  Studenci fizjoterapii podejmują naukę na kierunku technik masażysta; studenci psychologii lub kierunków medycznych, kształcą się na kierunku terapeuta zajęciowy, aby uzupełnić swoją wiedzę i wykształcenie o kolejne elementy przydatne w dalszym życiu zawodowym. Wspólnie budujemy drabinę Państwa możliwości.

Ty również możesz rozpocząć naukę w naszej szkole.
Zapraszamy na kierunki:
- higienistka stomatologiczna
- terapeuta zajęciowy
- technik sterylizacji medycznej
- technik masażysta
- opiekun medyczny
- technik usług kosmetycznych
Prowadzimy także Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą pod adresem www.cez.info.pl także na facebook'u https://pl-pl.facebook.com/cezskarzysko/
Pozostałe informacje pod nuemrem telefonu 41 25 25 090 lub w sekretariacie szkoły.


Artykuł sponsorowany

Ostatnie komentarze

 • Pablo powiedział(a) Więcej
  Wniosek jest bardzo prosty. Szkoda tych ludzi za kierownicą TIRA !!! Dlaczego nie transport koleją do tzw. rampy a... 12 godzin temu
 • ;))) powiedział(a) Więcej
  SEK to międzynarodowe oznaczenie waluty - korona szwedzka.
  Kurs SEK do PLN znajdziesz na dziesiątkach stron w necie.... 15 godzin temu
 • Dociekliwy powiedział(a) Więcej
  Odnośnie wieszania plakatów trzeba trochę poczytać o osobach które się wiesza na swoim płocie np taka Rózia von... 17 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!