- Kategoria: Kronika policyjna
- User
Bezpieczne ferie z policją
Policjanci skarżyscy odbyli spotkanie profilaktyczne z dziećmi w Szkole Podstawowej nr 4 w Skarżysku-Kamiennej. W czasie spotkania funkcjonariusze opowiadali dzieciom jak bezpiecznie spędzać ferie zimowe. W spotkaniu wzięło udział blisko 40 dzieci. Policjanci przypomnieli najmłodszym podstawowe zasady bezpieczeństwa w czasie zimowego wypoczynku. Funkcjonariusze zwracali uwagę na zagrożenia czyhające na dzieci podczas zabaw na powietrzu jak i podczas pobytu w domu. Omówione zostały również przepisy z zakresu ruchu drogowego. Policjanci rozdali wszystkim uczestnikom spotkania odblaski oraz profilaktyczne książeczki propagujące zasady szeroko rozumianego bezpieczeństwa.




Opr. DSz
Źródło: KPP Skarżysko-Kamienna



