Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com

BEZPŁATNIE PUBLIKOWANE SĄ JEDYNIE OGŁOSZENIA NIEKOMERCYJNE.

II liga siatkówki: Porażka STS-u na inaugurację

Nie udała się inauguracja II ligi siatkówki w Skarżysku, STS przegrał z MKS MOS Będzin 1:3 w setach 25:18, 16:25, 19:25, 19:25. Początek niezwykle udany dla naszego zespołu, wygraliśmy pierwszego seta , niestety poźniej było znacznie gorzej inicjatywę przejęli goście i zasłużenie wygrali to spotkanie.

Komplet publiczności przyszedł na inaugurację II ligi siatkówki w Skarżysku, wszystkie bilety zostały sprzedane. W ciągu kilku minut poseł Marzena Okła-Drewnowicz rozdała 100 darmowych biletów oraz fotografii drużyny STS z logo TSK24.

.

Przed meczem prezydent miasta pan Roman Wojcieszek pogratulował siatkarzom awansu, pani poseł Marzena Okła-Drewnowicz wręczyła kapitanowi STSu puchar za awans do drugiej ligi.

Spotkanie zaczęło się obiecująco dla naszych siatkarzy, nasi mieli lekko przewagę , nie przestraszyli się spadkowicza z I ligi i podjęli walkę , wygrali 25:18. Drugi set już nie był tak łatwy, goście wzięli się solidnie do pracy i raz po raz punktowali nasz zespół, drugiego seta przegrywamy 16:25, trzeci set podobny w przebiegu do drugiego MKS Będzien kontrolował sytuacje na parkiecie i zasłużenie wygrał 19:25.

Czwarty ostatni set był najbardziej zacięty , dla STSu to była walka o życie, poczatek należał do siatkarzy STSu, ale goście z czasem odrabiali zaległości aż dogonili STS, od stanu 14:14 to oni byli skuteczniejsi i z punktu na punkt ich przewaga wzrastała, ostatecznie czwartego seta przegrywamy 19:25 a cały mecz 1:3.

STS Skarżysko - MKS MOS Będzin 1:3 ( 25:18, 16:25, 19:25,19:25)

STS - Akala,Brodawka,Brojek,Waligóra,Tarabasz,Golonka,Kuźdub,Lisowski,Szumielewicz,Szumielewicz M.. Szataniak - libero

MKS - Mędrzyk,Kantor,Miller,Syguła,Dzierżanowski,Łopuszański,Potera - libero, Legień, Zborowski,Świechowski

STS Skarżysko-Kamienna MKS MOS Interpromex Będzin 1:3 (25:18, 18:25, 19:25, 19:25)
Wisłok Strzyżów Karpaty Krosno 3:1 (25:22, 27:25, 21:25, 29:27)
Górnik Siemianowice Śl. Rafako Racibórz 0:3 (18:25, 20:25, 15:25)
Wanda Kraków
Błękitni Ropczyce 3:2 (23:25, 25:20, 21:25, 25:23, 16:14)
Resovia II Rzeszów Politechnika Krakowska 1:3 (25:20, 25:27, 22:25, 17:25)

10 VC Górnik Siemianowice Śląskie 1 0 0-3 53:75

Za tydzień kolejne emocje drugoligowe. STS zagra u siebie z drugą drużyną Resovi Rzeszów.

© Tekst: Zbigniew Biber, Foto: Waldek / TSK24 Team

Ostatnie komentarze

• Bożena powiedział(a) Więcej
    Już miał Pan otwartego prezydenta przez ostatnie lata. Też zaczynał od biegania po festynach, a skończył na... 8 godzin temu
  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    Jak się czujecie wyborcy Pani Nowek ? Czujecie się oszukani ? Macie prawo. Odźcie po rozum do głowy jak jeszcze go macie resztki 9 godzin temu
    Ja tylko mam nadzieję, że wygra Bogucki i przywróci Rudą do UM. Odkąd zwalili na nią aferę mieszkaniową, w... 9 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!