Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com

BEZPŁATNIE PUBLIKOWANE SĄ JEDYNIE OGŁOSZENIA NIEKOMERCYJNE.

II liga siatkówki: Porażka STS z Wisłokiem Strzyżów

W przedostatniej kolejce rundy zasadniczej II ligi siatkówki, siatkarze STS  przegrali z Wisłokiem Strzyżów 3:0 (25:17, 25:15, 25:15).Podopiecznym  trenera Urbańskiego został do rozegrania ostatni mecz w rundzie zasadniczej z Politechniką Krakowską, później przed STS-em walka w barażach   o utrzymanie się w II lidze.

Wisłok Strzyżów  -  STS Skarżysko 3:0 (25:17, 25:15, 25:15)

Wisłok: Marek Wilk, Bogumił Włodyka, Mateusz Armata, Rafał Mardoń, Bartosz Soja, Łukasz Krzysiak, Piotr Podpora (libero) oraz Marek Znamirowski, Konrad Litak, Marcin Kaniewski

STS:Marcin Szumielewicz, Akala, Brojek, Brodawka, Lisowski, Krzyształowicz, Szataniak (libero), Kuźdub, Michał Szumielewicz.

Poczatek spotkania nie wskazywał na dość łatwą porażkę naszego zespołu, siatkarze STS-u mieli dobry początek pierwszego seta , prowadzili z Wisłokiem 2:5 , ale gospodarze szybko doprowadzili do remisu 8:8, od tego momentu to  Wisłok był o parę punktów lepszy , pod koniec seta przewaga osiągała 6 punktów (22:16), ostatecznie pierwszy set kończy się pewnym  zwycięstwem gospodarzy 25:17.

Drugi set zaczyna się od prowadzenia STS-u 4:0 , i podobnie jak w pierwszym secie gospodarze w miarę upływu czasu starali się  dogonić wynik, i tak od stanu 2:5, 5:7, 8:11 , 10:11 doprowawdzili do remisu 12:12 i poszli za ciosem zdobywając kolejne punkty . Przegrywamy drugiego seta 25:15

W trzecim secie historia się powtarza , ponownie początek należy do STS-u, prowadzimy 5:3, 7:4 ,, gospodarze jednak doganiają nas  nas i znowu odchodzą na kilka punktów , przewaga ta wynosi pod koniec  seta aż  10 punktów  ostatecznie przegrywamy 25:15., całe spotkanie 3:0.

Teraz przed nami ostatnie spotkanie rundy zasadniczej ( z Politechniką Krakowską ). Ale już trzeba myśleć , o barażach w których przyjdzie nam walczyć o utrzymanie się w gronie drugoligowców, mamy nadzieję,że tak się stanie.

10 STS Skarżysko-Kamienna 17 5 16-50 1356:1562

Ostatnie spotkanie rundy zasadniczej STS zagra 28 stycznia (czwartek) o godz.18.30 . Przeciwnikiem naszej drużyny będzie Politechnika Krakowska.