- Kategoria: Pielgrzymka 2013
- User
Skarżyska pielgrzymka - dzień szósty
Kolejny etap pielgrzymki z Kurzelowa do Zielonej Dąbrowy za nami.Dzisiejszy odcinek był najdłuższy ze wszystkich ośmiu, które muszą przebyć pielgrzymi z Powiatu Skarżyskiego na Jasną Górę. Pątnikom sprzyjała pogoda i słoneczny dzień upłynął na rekolekcjach w drodze. Codzienne rozważanie tajemnic wiary, konferencje i modlitwa to sposób wszystkich biorących udział w pielgrzymce pieszej na zbliżenie się do Boga. Jutro dzień pożegnania w kolumnie skarżyskiej Mszą Świętą w Garnku. Pielgrzymka powoli dobiega końca lecz największa radość czeka na pątników w Częstochowie.
- poprz.
- nast. »»
Ostatnie komentarze
-
anonimowy powiedział(a) WięcejNiemożliwe.., Pojawił się też Janek M. i cała świta świętokrzyskich tuskowiczów. Oj trudno im będzie POgodzić... 1 tydzień temu
-
Krycha powiedział(a) WięcejJakie wykształcenie ma Pani Bilska, ewentualnie kompetencje że zajmuje się oświatą i sprawami społecznymi, po... 1 tydzień temu
-
Pamiętliwy powiedział(a) WięcejZa komuny palili na ruskich gierojach- teraz też ( za złodziejstwo gwałty bandyctwa)Jeszcze komuchom nie przeszło?-... 2 tygodni temu











































