Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl

Wiktoria Krakowiak, pięściarka Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, dostała powołanie do kadry Polski juniorek!


Wiktoria Krakowiak, zawodniczka Skarżyskiego Klubu Bokserskiego działającego przy Akademii Holistycznej, otrzymała powołanie do kadry narodowej juniorek i na początku lipca weźmie udział w zgrupowaniu.
 
 
 
Do Skarżyskiego Klubu Bokserskiego właśnie dotarło powołanie dla Wiktorii na zgrupowanie szkoleniowe Młodzieżowej Kadry Narodowej Juniorek w Boksie, które na początku lipca odbędzie się w Gródku nad Dunajcem koło Nowego Sącza. Zawodniczka SKB Skarżysko jest w gronie trzynastu powołanych zawodniczek i jest tam jedyną pięściarką ze świętokrzyskiego.
 
Radości z otrzymania powołania nie ukrywał Krzysztof Ogłoza. – To olbrzymie wyróżnienie dla Wiktorii i furtka dla dalszego rozwoju sportowego. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, wkrótce może wyjechać na jakiś turniej międzynarodowy. Jest to też duży sukces Skarżyskiego Klubu Bokserskiego, ponieważ to pierwsze powołanie do kadry dla naszego klubu – mówi trener SKB.
 
Wiktoria przyznaje, że zaskoczyło ją to powołanie. – Nie spodziewałam się tego i bardzo się cieszę. To dla mnie duża szansa, ale wiem też, że będzie ciężko. Spodziewam się nawet trzech treningów dziennie, ale będę dawać z siebie wszystko – mówi nasza zawodniczka.
 
Krzysztof Ogłoza do powołania podchodzi z optymizmem. – O to, że Wiktoria sobie poradzi na obozie, jestem spokojny. To zmotywowana zawodniczka. Angażuje się w treningi i cały czas się rozwija – dodaje trener.
 
Wiktoria Krakowiak jest tegoroczną wicemistrzynią Polski juniorek w wadze 75 kg. Boks zaczęła uprawiać w wieku 11 lat w Akademii Holistycznej. Po drodze spróbowała też swoich sił w kick-boxingu, ale od roku znów skupia się na boksie. Jak mówi, do boksu zachęciło ją to, że na treningach można się wyładować i zostawić w ringu swoje problemy. Wiktoria na co dzień jest uczennicą II Liceum Ogólnokształcącego w Skarżysku.
 
 
Skarżyski Klub Bokserski zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia bokserskie
 
Skarżyski Klub Bokserski działający przy Akademii Holistycznej zaprasza dzieci i młodzież na wakacyjne zajęcia bokserskie. To szansa na poznanie z bliska tej dyscypliny i okazja do złapania bakcyla boksu.
 
Wakacyjne zajęcia bokserskie są przeznaczone dla osób od 7 do 18 lat. – Nie trzeba mieć żadnego wcześniejszego doświadczenia, ani nawet kontaktu z boksem. Wystarczą dobre chęci i wystarczy przyjść do nas ze strojem sportowym, czyli butami, spodenkami i koszulką. Rękawice zapewniamy my – mówi trener Krzysztof Ogłoza.
 
W Akademii Holistycznej dzieci stanowią liczną grupę, do której potem będą mogli dołączyć uczestnicy wakacyjnych zajęć. – Rekreacyjny boks, jaki uprawiamy, jest w pełni bezpieczny dla dziecka. Wprowadzimy dzieci w świat boksu, będziemy pokazywać, czym jest boks, ale też będziemy wykonywać inne ćwiczenia wpływające na sprawność i wytrzymałość – dodaje trener Ogłoza.
 
Wakacyjne zajęcia bokserskie trwać będą od 1 do 7 lipca i będą się odbywać codziennie o 10.00.
 
Udział jest bezpłatny. Do uczestnictwa dziecka wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna. Druk można pobrać z recepcji Akademii Holistycznej lub wypełnić na pierwszych zajęciach.
 
Akademia Holistyczna mieści się przy ul. Tysiąclecia 12 w Skarżysku-Kamiennej.
 
Zapraszamy.

 
 

Ostatnie komentarze

  • Goście powiedział(a) Więcej
    Zapraszamy na stronę Kamienna Się Wylewa, warto,!!!!!!? 12 minut temu
  • Anonimowy powiedział(a) Więcej
    U nas na Staffa nie ma nawet kto wziąść i wywieś popiołu od 2 mięsięcy i zastanawiają się ludzie za co się... 19 godzin temu
  • HeHe powiedział(a) Więcej
    WYBRANY 22 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!