- Kategoria: Szkolnictwo i oświata
- User
Pasowanie na ucznia w Gimnazjum nr 2
28 września w Gimnazjum nr 2 im. Powstańców Warszawy odbyło się pasowanie na Ucznia Pierwszej Klasy. Przyjęciu do grona uczniów przyświecało hasło "Witajcie wśród Przyjaciół". Uroczystość rozpoczęła się od tradycyjnego ślubowania pierwszaków.



















© Marek Klimek TSK24\Team



