- Kategoria: Szkolnictwo i oświata
- User
Mój Pierwszy Koncert
23 marca w Państwowej Szkole Muzycznej l st. Im, Zygmunta Noskowskiego w Skarżysku-Kamiennej zorganizowano wyjątkowy koncert, na który zaproszono kandydatów do szkoły muzycznej wraz z rodzicami oraz sympatyków placówki.
Na koncercie swoje talenty oraz to czego się nauczyli zaprezentowali uczniowie klas pierwszych. Po koncercie odbyło się spotkanie z Dyrekcją Szkoły informujące o warunkach kształcenia dzieci w szkole artystyczne.Warsztaty dla chętnych do nauki w szkole dzieci odbędą się 2 kwietnia od 10. do 12.00






























© Piotr Adamczyk /TSK24 Team
www.fotoadamczyk.pl



