Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl


Rozdanie Listów Gratulacyjnych w Zespole Szkół Publicznych nr 4

20140317-zsp412 marca w ZSP nr4 odbyła się uroczystość podsumowująca pierwsze półrocze szkolne 2013/2014. Tego dnia po południu, sala gimnastyczna w naszej szkole wypełniła się gośćmi zaproszonymi przez p. Dyrektor- Alinę Mączyńską i wychowawców na uroczystość rozdania listów gratulacyjnych rodzicom uczniów, którzy osiągnęli bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz podziękowania rodzicom za zaangażowanie w pracy na rzecz naszej szkoły. Zaproszeni goście mieli okazję podziwiać umiejętności wokalne, recytatorski i teatralne uczniów, którzy swoimi występami uświetnili tę wspaniałą uroczystość. Koordynację nad występami przejęły panie: Dorota Kapusta, Czesława Czerwiak i Aneta Hartwich-Chomicz. Wysłuchano utworów wokalnych w wykonaniu : K. Skowron i K. Chyb z kl. II Gim., E. Zaręby z kl. V SP, A. Kowalik – z klasy III Gim.,G. Kamionki z klasy IV SP oraz wesołej piosenki przygotowanej przez wszystkich uczniów z klasy III Gimn.. Na instrumentach muzycznych zagrały także uczennice: M. Niziołek i K. Noskiewicz z kl. V SP- flety oraz M. Dębińska z kl. II Gimn. – gitara. Oprawę muzyczną zapewnił nauczyciel muzyki p. T. Sekuła. Ciekawą bajkę pt. Czerwony Kapturek przedstawili uczniowie z Koła Teatralnego pod kierownictwem p. J. Szafraniec-Zaręby. Nie zabrakło także recytacji wierszy w wykonaniu A. Kamionki z klasy I Gimn. oraz A. Majstrak i G. Kamionki z kl. IV SP. Uczniowie z klasy VI SP przedstawili wesołą pantomimę pt. ,,Lekcja matematyki”. Listy gratulacyjne, to forma podziękowania za trud wychowawczy, którego efektem są wysokie średnie po półrocznych zmaganiach z wiedzą..
 
 
 
 

Ostatnie komentarze

 • DugopisAdrian powiedział(a) Więcej
  Fajne zawody
  Szkoda tylko, że wszystko jest teraz za grubą kasę, a media sprzedają się niczym panienki przy drodze.... 1 tydzień temu
 • Artek powiedział(a) Więcej
  Potem będą kosić po 200 zł za prywatną wizytę.. 1 tydzień temu
 • Marsz do szkoły "ano niemowy" powiedział(a) Więcej
  Warto umieć czytać tekst ze zrozumieniem. A taki "ano niemowy" tego nie potrafi. Umie tylko opluwać. Ech co za czasy. 1 tydzień temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!