Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 795 913 666 redakcja@tsk24.pl

„W rodzinnym kręgu” – spotkanie integracyjne w SP2

20140617-bajka10 czerwca 2014r. wychowawcy biblioteki i świetlicy szkolnej:   R. Wrześniewska, E.Herman, J. Wesołowska i B. Kawalec zorganizowali spotkanie integracyjne rodziców i dzieci –„W rodzinnym kręgu”.
W pięknej bajkowej scenerii młodzi artyści zaprezentowali współczesną wersję bajki  „Kopciuszek”. Na scenie podziwialiśmy popisy aktorskie oraz muzyczne uczniów naszej szkoły. Aktorom towarzyszył zespół fletowy oraz wokalny, a także występy solistów.
Całą imprezę uświetnił zespół instrumentalny z Państwowej Szkoły Muzycznej w Skarżysku- Kamiennej, który grał pod kierunkiem Krzysztofa Wrześniewskiego.
Licznie przybyli rodzice wychowanków z łezką wzruszenia oglądali występy swoich pociech.

Ostatnie komentarze

  • 3x podgardle powiedział(a) Więcej
    Dziekuje. 4 godzin temu
  • Piotr Jan Nasiołkowski powiedział(a) Więcej
    Pozwolę sobie przypomnieć, że wieloletnia agonia naszego miasta rozpoczęła się wraz z wyborem na prezydenta... 4 godzin temu
  • olo powiedział(a) Więcej
    A czy inne związki się udzielają ZNP czy Solidarność też siedzą cicho i nie przeciwstawią się decyzją władzy miasta ! 9 godzin temu