10 czerwca 2014r. wychowawcy biblioteki i świetlicy szkolnej: R. Wrześniewska, E.Herman, J. Wesołowska i B. Kawalec zorganizowali spotkanie integracyjne rodziców i dzieci –„W rodzinnym kręgu”.
W pięknej bajkowej scenerii młodzi artyści zaprezentowali współczesną wersję bajki „Kopciuszek”. Na scenie podziwialiśmy popisy aktorskie oraz muzyczne uczniów naszej szkoły. Aktorom towarzyszył zespół fletowy oraz wokalny, a także występy solistów.
Całą imprezę uświetnił zespół instrumentalny z Państwowej Szkoły Muzycznej w Skarżysku- Kamiennej, który grał pod kierunkiem Krzysztofa Wrześniewskiego.
Licznie przybyli rodzice wychowanków z łezką wzruszenia oglądali występy swoich pociech.





























