Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl

Jarosław Kaczyński z wizytą w Skarżysku

30 października do Skarżyska-Kamiennej przyjechał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Celem wtorkowej wizyty prezesa w naszym mieście było poparcie kandydata na prezydenta Mariusza Bodo.
 
- 4 listopada to dzień, w którym nasi mieszkańcy wybiorą drogę, jaka będzie nasze miasto podążać. Dlatego proszę was, by 4 listopada pójść na wybory i dokonać mądrego wyboru. Czy będzie to droga uczciwa, sprawiedliwa, pracowita, służebna czy będzie to droga lansu, obłudy, kłamstwa, półprawd. – zaczął kandydat na prezydenta Mariusz Bodo.
 
- Jaką daję gwarancję, że będę dobrym gospodarzem? Ta gwarancja to jedno zdanie – JA KOCHAM SKARŻYSKO i zrobię wszystko, żeby nasze miasto się rozwijało a nie zwijało – kontynuował Bodo.
 
Później głos zaprał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.
- Myśmy dotrzymywali słowa i dotrzymujemy oni nie… i to jest zasadnicza różnica. Jeżeli pan Mariusz Bodo o czymś mówi, to można zakładać, że on to zrobi – mówił Jarosław Kaczyński.
 
Prezes Kaczyński zapewniał o zmniejszeniu bezrobocia i uruchomieniu programu Mieszkanie+, jeśli prezydentem Skarżyska-Kamiennej zostanie Mariusz Bodo.
 
- Człowiekiem, który będzie budował a nie prowadził wojnę jest Mariusz Bodo, który nie jest człowiekiem lansu tylko człowiekiem pracy i konkretów – mówił Kaczyński.
 
- Będzie miał narzędzia i możliwości, bo z pustego i Salomon nie naleje. Jeśli Mariusz Bodo zostanie prezydentem, naprawdę będzie z czego „nalewać” – kontynuował prezes Kaczyński


 
 

Ostatnie komentarze

  • Były miłośnik komunikacji powiedział(a) Więcej
    Cz to prawda że, kierowcy MKSu w okresie świątecznym zamierzają wzorem Policjantów udać się na zwolnienia... 13 godzin temu
  • MRF powiedział(a) Więcej
    Źródła kłopotów miasta szukałbym w latach 1993-1998, kiedy to była szansa na śmiałą wizję rozwoju. Takim... 17 godzin temu
  • MCHAŁ 30 lat T S K powiedział(a) Więcej
    Jak go odwołać . PROTESTY CZY REFERENDUM . 18 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!