Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl

Życzyli jej... 200 lat życia!

Mieszkanka naszego miasta, Janina Sobolewska, świętowała we wtorek, 17 lutego swoje 100. urodziny. Z kwiatami i życzeniami solenizantkę odwiedzili: zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej, Andrzej Brzeziński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Elżbieta Duda.
 
 
 
 
 
 
Elżbieta Duda odczytała solenizantce list z gratulacjami i życzeniami od prezesa Rady Ministrów, Ewy Kopacz. Życzenia świętującej 100 lat skarżyszczance złożył również Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta miasta. Odczytał także list od prezydenta miasta, Konrada Kröniga:
 
„Szanowna Pani! W tym wyjątkowym dniu 100. urodzin, pragnę złożyć Pani najszczersze życzenia zdrowia, pogody ducha i kolejnych dni przeżytych w szczęściu rodzinnym. Życzę, by każdy kolejny dzień napawał Panią dumą z życiowych doświadczeń. Niewielu osobom dane jest dożyć 100-lecia swoich urodzin. Była Pani świadkiem wielu doniosłych oraz trudnych wydarzeń w dziejach naszego miasta i naszej Ojczyzny. Ten piękny Jubileusz jest jednocześnie okazją do złożenia Pani gratulacji i podziękowań za wszelkie trudy i owoce przeżytych lat”.
 
Janina Sobolewska 100. urodziny świętowała w otoczeniu bliskich. Wychowała 3 dzieci, doczekała się 6 wnucząt i 4 prawnucząt.

Izabela Szwagierek


Ostatnie komentarze

  • Marta powiedział(a) Więcej
    Przecież to był pic na wodę, było 4 lata temu wejść na stronę fundacji, by zobaczyć że kasy nie mają i jedynie... 10 godzin temu
  • Mieszkaniec102 powiedział(a) Więcej
    Co za niespodzianka, no proszę 11 godzin temu
  • TommyHeef powiedział(a) Więcej
    Podobno na Arce miała być sala weselna a park to tylko przykrywka żeby wyciągnąć kasę z unii ale jak widać... 13 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!