Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl

Życzyli jej... 200 lat życia!

Mieszkanka naszego miasta, Janina Sobolewska, świętowała we wtorek, 17 lutego swoje 100. urodziny. Z kwiatami i życzeniami solenizantkę odwiedzili: zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej, Andrzej Brzeziński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Elżbieta Duda.
 
 
 
 
 
 
Elżbieta Duda odczytała solenizantce list z gratulacjami i życzeniami od prezesa Rady Ministrów, Ewy Kopacz. Życzenia świętującej 100 lat skarżyszczance złożył również Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta miasta. Odczytał także list od prezydenta miasta, Konrada Kröniga:
 
„Szanowna Pani! W tym wyjątkowym dniu 100. urodzin, pragnę złożyć Pani najszczersze życzenia zdrowia, pogody ducha i kolejnych dni przeżytych w szczęściu rodzinnym. Życzę, by każdy kolejny dzień napawał Panią dumą z życiowych doświadczeń. Niewielu osobom dane jest dożyć 100-lecia swoich urodzin. Była Pani świadkiem wielu doniosłych oraz trudnych wydarzeń w dziejach naszego miasta i naszej Ojczyzny. Ten piękny Jubileusz jest jednocześnie okazją do złożenia Pani gratulacji i podziękowań za wszelkie trudy i owoce przeżytych lat”.
 
Janina Sobolewska 100. urodziny świętowała w otoczeniu bliskich. Wychowała 3 dzieci, doczekała się 6 wnucząt i 4 prawnucząt.

Izabela Szwagierek


Ostatnie komentarze

 • Qwertn powiedział(a) Więcej
  To nie były deklaracje tylko obiecanki wyborcze :-) Potem się powie, że to taka aura kampanii wyborczej.
  Ja... 11 godzin temu
 • Zawiedziony wyborca powiedział(a) Więcej
  Oj, Konrad, Konrad. A mogłeś wziąć kredycik i polepszyć wszystko, co było do polepszenia. Albo po co było te... 11 godzin temu
 • Anonimowy powiedział(a) Więcej
  Następna kontrola społeczna? 12 godzin temu


Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!