Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 795 913 666 redakcja@tsk24.pl

Życzyli jej... 200 lat życia!

Mieszkanka naszego miasta, Janina Sobolewska, świętowała we wtorek, 17 lutego swoje 100. urodziny. Z kwiatami i życzeniami solenizantkę odwiedzili: zastępca prezydenta Skarżyska-Kamiennej, Andrzej Brzeziński oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego, Elżbieta Duda.
 
 
 
 
 
 
Elżbieta Duda odczytała solenizantce list z gratulacjami i życzeniami od prezesa Rady Ministrów, Ewy Kopacz. Życzenia świętującej 100 lat skarżyszczance złożył również Andrzej Brzeziński, zastępca prezydenta miasta. Odczytał także list od prezydenta miasta, Konrada Kröniga:
 
„Szanowna Pani! W tym wyjątkowym dniu 100. urodzin, pragnę złożyć Pani najszczersze życzenia zdrowia, pogody ducha i kolejnych dni przeżytych w szczęściu rodzinnym. Życzę, by każdy kolejny dzień napawał Panią dumą z życiowych doświadczeń. Niewielu osobom dane jest dożyć 100-lecia swoich urodzin. Była Pani świadkiem wielu doniosłych oraz trudnych wydarzeń w dziejach naszego miasta i naszej Ojczyzny. Ten piękny Jubileusz jest jednocześnie okazją do złożenia Pani gratulacji i podziękowań za wszelkie trudy i owoce przeżytych lat”.
 
Janina Sobolewska 100. urodziny świętowała w otoczeniu bliskich. Wychowała 3 dzieci, doczekała się 6 wnucząt i 4 prawnucząt.

Izabela Szwagierek


Ostatnie komentarze

  • 3x podgardle powiedział(a) Więcej
    Dziekuje. 4 godzin temu
  • Piotr Jan Nasiołkowski powiedział(a) Więcej
    Pozwolę sobie przypomnieć, że wieloletnia agonia naszego miasta rozpoczęła się wraz z wyborem na prezydenta... 4 godzin temu
  • olo powiedział(a) Więcej
    A czy inne związki się udzielają ZNP czy Solidarność też siedzą cicho i nie przeciwstawią się decyzją władzy miasta ! 9 godzin temu