Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 795 913 666 redakcja@tsk24.pl

Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2016/2017 - wyróżniono najlepszych uczniów

Władze samorządu powiatu skarżyskiego wyróżniły i nagrodziły pamiątkowymi dyplomami 97 najzdolniejszych uczniów ze szkół ponadgimnazjalnych i placówek oświatowych podczas uroczystego powiatowego zakończenia roku szkolnego 2016/2017, które odbyło się w Zespole Szkół Samochodowo-Usługowych. 
Nagrody uczniowie otrzymali za szczególne osiągnięcia min. naukowe, sportowe, artystyczne.  
 
Starosta Skarżyski Jerzy Żmijewski gratulując wyróżnionym uczniom podkreślił, iż cieszy się z tak licznego grona wyróżnionych uczniów zdolnych, bo to świadczy o wysokim poziomie nauczania w szkołach ponadgimnazjalnych i placówkach oświatowych, których organem prowadzącym jest powiat skarżyski. 
 
 
Powiatowe zakończenie roku szkolnego 2016/17 - lista osób wyróżnionych
Wyróżnieni uczniowie za osiągnięcia i wyniki w nauce:
I Liceum Ogólnokształcące 
1.Zuzanna Dąbrowska
2.Mateusz Dudek
3.Robert Jakubczyk
4.Patrycja Ocias
5.Michalina Okła
6.Żaneta Okła
7.Bartosz Papiewski
8.Aleksander Skurski
9.Mateusz Szkil
10.Olga Turek
 
II Liceum Ogólnokształcące
1. Weronika Huptas
2. Juliusz Kolano
3. Magdalena Korzeniewska
4. Julia Lubomirska
5. Patrycja Łabuda
6. Karolina Matla
7. Adrian Michnowski
8. Aleksandra Nalberska
9. Klaudia Przygodzka
10. Anita Sieczka
 
Zespół Szkół Ekonomicznych
1. Wiktoria Ciura
2. Izabela Dwojak
3. Dawid Kabała
4. Patrycja Kwiatkowska
5. Jakub Mech
6. Agnieszka Naulewicz
7. Paulina Obara
8. Magdalena Pisarek 
9. Wiktoria Rożek
10. Aleksandra Świtek
 
Zespół Szkół Technicznych
1. Igor Boćkowski
2. Kacper Cisowski
3. Krzysztof Gałka
4. Kacper Góźdź
5. Patryk Jaworski
6. Izabela Lisowska
7. Emilia Młodawska
8. Kinga Sikora
9. Marcin Werstak
10. Maciej Wojtyna
 
Zespół Szkół Samochodowo - Usługowych 
1. Jakub Augustyniak
2. Kacper Kalbarczyk
3. Iwona Lisowska
4. Dawid Magiera
5. Adrianna Nowak                  
6. Ewa Tusień 
7. Karolina Wiśnios
8. Kamil Zając
9. Mateusz Zając
10. Martyna Zbroja
 
 
Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych
1. Paweł Bilski
2. Krzysztof  Dalach
3. Maciej Golis
4. Przemysław Gołda
5. Klaudia Kołodziej 
6. Mateusz Kowalik
7. Patryk Półtorak
8. Patrycja Stąpór
9. Damian Synkiewicz
10. Seweryn Zdziech
 
Zespół Szkół w Suchedniowie
1. Kinga Dębicka
2. Kinga Dębowska
3. Marcin Januchta
4. Mikołaj Kaczmarczyk
5. Sylwia Kłys
6. Anna Kułaga
7. Klaudia Obara
8. Anna Paterka
9. Aleksandra Serek
10. Sylwia Synowiec
 
 
Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
1. Kacper Czeski
2. Julia Kiersnowska
3. Wiktoria Kowalska
4. Mateusz Kruk
5. Mariola Rogala
6. Karol Senderowski
7. Błażej Szuma
8. Katarzyna Tynecka
 
Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
1. Patryk Borowiec
2. Kamil Boruń
3. Stanisław Domański
4. Tomasz Faliński 
5. Michał Fraszczyk
6. Damian Gruba 
7. Mariola Kopeć
8. Bartosz Krogulec
9. Aneta Latkowska
10. Maria Mormus
 
Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
1. Anita Biernacka
2. Jakub Brak
3. Konrad Dębski
4. Sandra Filipowicz
5. Igor Michalski 
6. Marcin Sęk
7. Mikołaj Śniecikowski 
8. Kacper Wrzesień 
9. Jakub Wrzosek
 
Belfer Roku:
1- Joanna Więckowska nauczyciel Zespołu Szkół Technicznych
2- Michał Mańkowski nauczyciel  II Liceum Ogólnokształcącego
3- Izabela Żak nauczyciel Zespołu Szkół Transportowo - Mechatronicznych
 
Wolontariusze:
1. I Liceum Ogólnokształcące – Zuzanna Pakuła, Małgorzata Jakubczyk 
2. II Liceum Ogólnokształcące – Anna Goworek, Kamila Piętak, Pamela Osóbka, Emilia Warszawa, Monika Orłowska
3. Zespół Szkół Ekonomicznych – Kinga Drogosz, Karolina Żak
4. Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych – Oliwia Dreas, Laura Rutkowska 
5. Gimnazjum Nr 1 – Aleksandra Stefańska, Weronika Markiewicz
6. Gimnazjum Nr 2 – Julia Okła, Dominika Serafin 
7. Gimnazjum w Suchedniowie – Wioleta Obara
8. Opiekunowie wolontariuszy – Iwona Włodarczyk psycholog PPP, Marzena Sala – dyrektor PCRE


 




 

Ostatnie komentarze

  • Kazik powiedział(a) Więcej
    Czy pani poseł Drewnowicz ma coś do powiedzenia w tej sprawie. 12 godzin temu
  • anastazja l. powiedział(a) Więcej
    Lepsze to niż żarcie tych obleśnych kebabów od których na wymioty zbiera. Bezowi po jajach się drapią i robią... 1 dzień temu
  • barbara powiedział(a) Więcej
    KOLEJNE SUPER MARKETY CO ONI SZALEJU NAJEDLI SIE CZY MIRABELEK; SZOK PO CO TYLE TEGO TANIEGO JEDZENIA. A KIEDY... 1 dzień temu