Start Rozrywka Noworoczny pokaz fajerwerków (wideo)
      REDAKCJA TSK24.pl   TEL. 795 913 666   e-mail: redakcja@tsk24.pl

Informacje

Kino Centrum

 

Kącik literacki

Galeria CO-ARTO

Archiwum

 

Kontakt

HOT NEWS
Noworoczny pokaz fajerwerków (wideo) Drukuj
Kultura i rozrywka
poniedziałek, 02 stycznia 2012 13:39
1 stycznia o godzinie 17-tej za cmentarzem na Zachodnim odbył się noworoczny pokaz fajerwerków.
Impreza stała się już tradycją i z roku na rok przyciąga więcej mieszkańców. Same pokazy mają coraz to lepszą oprawę - organizatorzy rozpalają ogniska, rozwieszają lampiony, nie brakuje również oprawy muzycznej. Wielki ukłon i podziękowania w stronę organizatorów za kolejny wspaniały pokaz.
















© Adrian Głowania /TSK24 Team

Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
Skarżyszczanka 2012-01-02 14:16 UTC
Wspaniałe zdjęcia!
Olistka 2012-01-02 14:46 UTC
Świetne foty Adrian. Pokaz w tym roku niesamowity.
regina  - nitka 2012-01-02 15:46 UTC
supcio zdjecia i nagranie
Anonimowy 2012-01-02 17:10 UTC
Adrian masakra skąd te foteczki robiłeś że tak super wyszły, gratuluje :)
mariuszw16  - super pokaz 2012-01-02 17:44 UTC
ale taki pokaz powinien odbyć się tez w ceterum skarżyska z 2011/2012 a a tu nic nie było takie superowego jak na zachodnim
Do mariuszw16 2012-01-02 18:43 UTC
Bo na Zachodnim o dobrą zabawę dbają sami mieszkańcy i to z ich kieszeni jest wszystko płacone.
leo  - poprawiny sylwka 2012-01-02 21:16 UTC
wielki szacunek dla organizatorów za tak wspaniała imprezę, włodarzy miasta mogliby się wiele od nich nauczyć,pokaz fantastyczny, z roku na rok poziom rośnie, oby tak dalej. ps świetne fotki
Adrian 2012-01-03 08:01 UTC
Dziękuję za miłe słowa, ale fotki nie byłyby tak dobre gdyby nie wspaniały pokaz ;)
PS zdjęcia były robione ze ścieżki idącej od ul. Cmentarnej do boiska.
kkkk  - pewnie, że super 2012-01-03 10:30 UTC
ale to nie z kieszeni od zwykłego mieszkańca miasta :).Na szczęście Ci zamożniejsi potrafią wyjść z inicjatywą i zorganizować tak świetny pokaz.Z roku na rok coraz fajniej.Dla organizatorów gorące podziękowania :)
Matthew  - to już nie to... 2012-01-03 11:47 UTC
Ładnie, lecz to już nie to. Nie zapomnę sylwestra 1999/2000 pod domem kultury to było dopiero Sydney, a już od tamtej pory sylwestry są z roku na rok mniej atrakcyjne. No rozumiem że koszta i że tamten sylwester był sylwestrem MILENIUM, ale jednak był najlepszy. Zespoły na scenie i w ogóle...
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
 

!joomlacomment 4.0 Copyright (C) 2009 Compojoom.com . All rights reserved."

 
HOT NEWS


Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.
Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.

Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl  nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji. 


Copyright 2009 TSK24.pl - Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy -  PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!