Start Wydarzenia miejskie
      REDAKCJA TSK24.pl   TEL. 795 913 666   e-mail: redakcja@tsk24.pl

Informacje

Ceny Paliw

Archiwum

Kino CENTRUM

do góry
Szef SLD dziękuje za poparcie w wyborach Drukuj
Wydarzenia miejskie
czwartek, 27 listopada 2014 17:32
Read moreSzef lokalnych struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej Waldemar Mazur dziękuje mieszkańcom Powiatu Skarżyskiego za oddane głosy w wyborach samorządowych na kandydatów „Koalicyjnego Komitetu Wyborczego SLD Lewica Razem”. Zachęca również do wzięcia udziału w niedzielnej II turze wyborów na Prezydenta Miasta. 
Więcej…
 
Minister Władysław Kośniak-Kamysz i Marszałek Adam Jarubas o bezrobociu i polityce społecznej Drukuj
Wydarzenia miejskie
czwartek, 27 listopada 2014 14:24
Read more26 listopada w Parku Biznesu KWW Przyszłość i Rozwój zorganizował kolejną już konferencję prasową.
Tym razem zaproszenie kandydata na prezydenta Konrada Kröniga przyjęli Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kośniak-Kamysz oraz Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Adam Jarubas.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Jędrys dziękuje za oddane głosy w wyborach i zachęca do dalszego głosowania Drukuj
Wydarzenia miejskie
środa, 26 listopada 2014 17:53
Starosta Michał Jędrys i jego Komitet Wyborczy podziękowali wszystkim mieszkańcom za oddanie głosów na niego w wyborach na Prezydenta Miasta.
-  Te głosy to dowód na to, że moje poglądy na sytuację w mieście wyrażane w kampanii oraz program zyskały akceptację – pisze w oświadczeniu.
Jędrys jednocześnie zachęca do udziału w II turze wyborów.
- Skarżysku potrzebny jest rozwój, inwestycje i praca dla jego mieszkańców. Przyszłość należy do młodych – zachęca Starosta.
Skarżysko-Kamienna, dn. 2014.11.26
Drodzy Mieszkańcy
Skarżyska-Kamiennej

W imieniu swoim oraz osób wchodzących w skład mojego Komitetu serdecznie dziękuję wszystkim, którzy 16 listopada 2014 roku oddali na nas swój głos. Szczególnie wdzięczny jestem 3 tys. mieszkańców Skarżyska-Kamiennej, którzy zagłosowali na mnie w wyborach prezydenckich. Te głosy to dowód na to, że moje poglądy na sytuację w mieście wyrażane w kampanii oraz program zyskały akceptację.

Dziękuję za liczne gesty, dobre słowa, okazywaną sympatię i wsparcie w czasie kampanii. Wierzę, że nasza praca uświadomiła mieszkańcom, jakich zmian potrzebuje Skarżysko, aby mogło oferować dobre warunki do życia.

Szanowni Państwo
Szanuję Wasz wybór i mam nadzieję, że nowi radni nie zawiodą Waszego zaufania. Chciałbym, aby potrafili rozwiązać te problemy, które stawia przed nimi nadchodząca kadencja i pracowali z pełnym oddaniem dla dobra mieszkańców. Teraz nadeszła dla nich pora przejścia od słów do czynów i realizowania obietnic złożonych podczas kampanii. Życzę Wam – Drodzy Mieszkańcy, aby nowi radni potrafili odczytywać społeczne potrzeby i oczekiwania, a ich praca przyczyniała się do polepszania Waszego codziennego życia.

Szanowni Państwo
Zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej turze wyborów prezydenckich. To niezmiernie ważne, abyśmy zawsze pamiętali, że głosując współdecydujemy o przyszłości naszego miasta. Udział obywateli w wyborach samorządowych to wyraz zainteresowania sprawami lokalnymi. Nie rezygnujmy ze swoich praw wyborczych. 30 listopada wybierzmy nowego Prezydenta Miasta.
Skarżysku potrzebny jest rozwój, inwestycje i praca dla jego mieszkańców. Przyszłość należy do młodych!

Z poważaniem
Michał Jędrys

 
OSTATNIE KOMENTARZE
Wojcieszek ukrywa prawdę o sytuacji oświaty - twierdzi Krőnig Drukuj
Wydarzenia miejskie
środa, 26 listopada 2014 14:33
Read moreOd kilku dni lokalne media informują o kolejnych problemach skarżyskiej oświaty o których poinformował prezes OPZZ Konfederacja Pracy Zenon Chaba. Problemem jest brak środków finansowych w placówkach oświatowych. Prezes OPZZ Konfederacja Pracy poinformował również, że pieniądze przeznaczone dla placówek, zostały na polecenie prezydenta wycofane do dyspozycji skarbnika miasta. 
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Krönig zaprosił do miasta kolejnych potencjalnych inwestorów Drukuj
Wydarzenia miejskie
środa, 26 listopada 2014 09:52
Read moreKomitet Wyborczy „Przyszłość i Rozwój” Konrada Kröniga – walczącego w II turze o fotel Prezydenta Miasta zaprosił do miasta kolejnych potencjalnych inwestorów.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Chińczycy rozpoczną produkcję magnesów w Skarżysku Drukuj
Wydarzenia miejskie
wtorek, 25 listopada 2014 21:22
Read moreFirma Stron Magnets z udziałowcem chińskim, która od pól rok działa w skarżyskim Inkubatorze Technologicznym, zamierza rozszerzyć swoją działalność i rozpocząć produkcję magnesów w Skarżysku-Kamiennej. Już w przyszłym roku zatrudnienie może znaleźć tam ok. 30-50 osób.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Parking przy Rejowskiej płatny ale niestrzeżony Drukuj
Wydarzenia miejskie
wtorek, 25 listopada 2014 16:38
Read moreOd 1 grudnia parking przy ulicy Rejowskiej będzie płatny, ale niestrzeżony. Okazuje się bowiem, że parking zarządzany przez Centrum Integracji Społecznej przynosił strat. Miesięcznie trzeba było dokładać około 3 tysięcy.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Wojcieszek odpiera zarzuty Przewodniczącego OPZZ Konfederacja Pracy Drukuj
Wydarzenia miejskie
wtorek, 25 listopada 2014 15:45
Read morePrezydent Miasta Roman Wojcieszek odniósł się do listu otwartego OPZZ Konfederacja Pracy opublikowanego wczoraj w naszym Serwisie Informacyjnym.
Prezydent podkreśla, że informacje dotyczące sytuacji w skarżyskiej oświacie są nieprawdziwe,  a Zenon Chaba został potraktowany jako narzędzie w walce politycznej.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
W II turze wyborów Platforma Obywatelska poprze kandydaturę Konrada Kröniga Drukuj
Wydarzenia miejskie
wtorek, 25 listopada 2014 14:06
Read moreW niedzielnych wyborach na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej II tura, Platforma Obywatelska poprze kandydaturę Konrada Kröniga - poinformowała podczas dzisiejszej konferencji prasowej poseł na Sejm RP Marzena Okła-Drewnowicz.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
List otwarty OPZZ Konfederacja Pracy Drukuj
Wydarzenia miejskie
poniedziałek, 24 listopada 2014 17:01
Read moreOPZZ Konfederacja Pracy przesłała do naszej redakcji list otwarty, w którym uskarża się na brak środków finansowych w placówkach oświatowych. Informuje również, że pieniądze przeznaczone dla placówek, zostały na polecenie prezydenta wycofane do dyspozycji skarbnika miasta.  Wg OPZZ Wojcieszek nie dotrzymał porozumienia i nie przekazał środków między innymi  na fundusz socjalny.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Bal Charytatywny dla Kai Drukuj
Wydarzenia miejskie
sobota, 15 listopada 2014 12:14
Read more14 listopada w hotelu „Promień” zorganizowany został Bal Charytatywny na rzecz Kai – 2-letniej dziewczynki ze Skarżyska-Kamiennej, która urodziła się z brakiem części lewego przedramienia oraz dłoni.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Kww Michała Jędrysa podsumował mijającą kampanię wyborczą Drukuj
Wydarzenia miejskie
piątek, 14 listopada 2014 22:38
Read moreKomitet Wyborczy Wyborców Michała Jędrysa podsumował dziś mijającą kampanię wyborczą.
Więcej…
 
Okła-Drewnowicz chce wspierać seniorów Drukuj
Wydarzenia miejskie
piątek, 14 listopada 2014 21:43
Read moreNa dzisiejszej konferencji prasowej poseł Marzena Okła-Drewnowicz omówiła koncepcję na pomoc seniorom w mieście. Z okazji Dnia Seniora na wstępnie życzyła godnego i dobrego mieszkania w naszym mieście.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Michał Jędrys odpowiada na wyrok sądu Drukuj
Wydarzenia miejskie
piątek, 14 listopada 2014 13:53
Read more13 listopada Sąd Okręgowy w Kielcach rozpatrywał złożone w trybie wyborczym pozwy Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Romana Wojcieszka przeciwko kandydatowi na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Michałowi Jędrysowi i kandydatce do Rady Miasta Lidii Polewany.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 78

OSTATNIE KOMENTARZE

 • A dlaczego pan Wojcieszek tak krótko był dyrektorem banku i czy pamięta w jakim stanie oddał do użytku... czw, 27 lis 2014, 16:10:33
 • Czy kiedykolwiek obecny(jeszcze do niedzieli)prezydent miasta,zaprosił do Skarżyska w trakcie swojej o... czw, 27 lis 2014, 16:03:49
 • Anonimowy więcej...
  i po co tu ten nadety przyjechal bezrobocie jek bylo tak i bedzie a pomocy dla wielu i tak nie bedzie<... czw, 27 lis 2014, 15:46:03
 • m... więcej...
  Czy to prawda że czwarta osoba nieżyje czw, 27 lis 2014, 15:41:23
 • kiler michałow więcej...
  nie znałas go a mowisz że jest tym najgorszym a tak wcale nie jest. Jakim prawem masz czelność oczerni... czw, 27 lis 2014, 15:39:57

AKTUALNOŚCI


01.jpg
Szef lokalnych struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej Waldemar Mazur dziękuje mieszkańcom Powiatu Skarżyskiego za oddane głosy w wyborach samorządowych na kandydatów „Koalicyjnego więcej...
kpp.jpg
Skarżyscy policjanci zatrzymali 37-letniego mieszkańca gminy Bliżyn, który kierował pojazdem będąc w stanie nietrzeźwości. Do zatrzymania doszło po uprzedniej interwencji innego kierowcy, więcej...
20141127-chodnik.jpg
Zakończyła się budowa chodnika przy ul. 1-go Maja, na odcinku od ul. Podemłynek w kierunku granicy miasta. Budowa chodnika, który poprawił bezpieczeństwo i komfort poruszania się więcej...
20141127-kronig.jpg
26 listopada w Parku Biznesu KWW Przyszłość i Rozwój zorganizował kolejną już konferencję prasową. Tym razem zaproszenie kandydata na prezydenta Konrada Kröniga przyjęli Minister Pracy i więcej...
20141127-podpalacz.jpg
Skarżyscy policjanci zatrzymali 25-letniego mieszkańca miasta podejrzanego o serię podpaleń śmietników. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia więcej...

SPORT


20141112-silesian.jpg
Turniej "Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”zawitał do naszego miasta. W piątek 7 listopada w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Skarżysku - Kamiennej odbyły się eliminacje więcej...
20141027-granat.jpg
W niedzielne popołudnie na stadionie Granatu zawodnicy ze Skarżyska-Kamiennej rozegrali 14 kolejkę spotkań III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Piłkarze Granatu Skarżysko spotkali się z więcej...
20141027-far.jpg
W sobotę w Hali Sportowej w Suchedniowie odbył się towarzyski turniej koszykówki na wózkach Promesa Cup. Organizatorami turnieju był zespół FAR Scyzory Kielce. I to właśnie ta drużyna więcej...

ARCHIWALNE FELIETONY


20140504-nasiolkowski.jpg
"...Podczas wykonywania lotu bojowego nad obszarem III Rzeszy w nocy z 5 na 6 maja 1942 roku - Wellington został poważnie uszkodzony ogniem artylerii przeciwlotniczej. Tylko dzięki niebywałemu więcej...
20100110-cyklista.jpg
Wywiad z Rafałem Olesiem, a także porady dla młodych skarżyszczan. PB - Rafale, jesteś medalowym cyklistą ze Skarżyska, opowiedz nam jak to się zaczęło? R - To był jeden wielki więcej...
20091017-kamieniec.jpg
„……ujrzeli już wyniosłe skały kamienieckie. Na ich widok, a także na widok baszt i rondeli fortecznych zdobiących szczyty skał wielka otucha wstąpiła im zaraz w serca."  - „Pan więcej...
Kasy Fiskalne Skarżysko - kasyfiskalneskarzysko.pl


Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.
Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.

Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl  nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji. 


Copyright 2009 TSK24.pl - Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy -  PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!