Start Wydarzenia miejskie
      REDAKCJA TSK24.pl   TEL. 795 913 666   e-mail: redakcja@tsk24.pl

Informacje

Ceny Paliw

Archiwum

Kino CENTRUM

 • CIN CITY 2: DAMULKA WARTA GRZECHU

  Dwight (Josh Brolin) jest detektywem-fotografem, który specjalizuje się w zdjęciach...

 • MAGIA W BLASKU KSIĘŻYCA

  Chińczyk Wei Ling Soo jest najznamienitszym iluzjonistą swoich czasów, ale mało...

 • MIASTO 44

  Film "Miasto 44" to opowieść o młodych Polakach, którym przyszło wchodzić w...

 • LUCY

  Lucy mieszkająca na Tajwanie studentka zostaje namówiona przez swojego chłopaka...

 • DRUŻYNA

  Drugi w historii polskiego kina film o siatkówce. Polski volleyland. Współcześni...

 • WAKACJE MIKOŁAJKA

  Koniec szkoły to najszczęśliwszy dzień w roku dla Mikołajka i paczki jego oddanych...

 • DZWONECZEK I TAJEMNICA PIRATÓW

  „Dzwoneczek i tajemnica piratów” to opowieść spod znaku płaszcza i szpady...

do góry
Spotkanie z Januszem Korwin Mikke Drukuj
Wydarzenia miejskie
sobota, 30 sierpnia 2014 12:26
Read more
Oddział skarżyski Kongresu Nowej Prawicy zaprosił na spotkanie z Januszem Korwin Mikke prezesem KNP, deputowanym do Parlamentu Europejskiego oraz Panem Jackiem Wójcickim kandydatem KNP w wyborach uzupełniających do senatu. Sala hotelu Promień wypełniona była po brzegi, co ciekawe i nietypowe w tego typu spotkaniach pojawiło się bardzo dużo młodych ludzi.
Więcej…
 
LIV Sesja Rady Miasta - interpelacje i zapytania Drukuj
Wydarzenia miejskie
czwartek, 28 sierpnia 2014 18:54

Read moreDzisiejsza  LIV  Sesja Rady Miasta rozpoczęła się od zdrowego poczęstunku. Prezydent Roman Wojcieszek przyniósł na obrady jabłka, którymi poczęstował zgromadzonych.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
PGE Dystrybucja S.A. rozdaje dzieciom energetyczne tornistry Drukuj
Wydarzenia miejskie
czwartek, 28 sierpnia 2014 14:13
Read morePGE Dystrybucja S.A. Oddział Skarżysko-Kamienna tuż przed rozpoczęciem roku szkolnego przekazał najmłodszym dzieciom ze szkół podstawowych 190 tornistrów z wyprawkami.
Więcej…
 
Mariusz Antoni Kamiński z wizytą w Skarżysku-Kamiennej Drukuj
Wydarzenia miejskie
wtorek, 26 sierpnia 2014 18:16

Read more 26 sierpnia w Skarżysko-Kamienną odwiedził wiceprzewodniczący Komisji Obrony Narodowej, Mariusz Antoni Kamiński. Przyjechał on na zaproszenie lokalnych struktur Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Inwestycje w sport a sprawa Granatu Drukuj
Wydarzenia miejskie
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 19:03

Read morePodczas wizyty Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata pod adresem władz miasta padło wiele gorzkich słów odnośnie sportu w mieście. Dziś informacje dementował Prezydent Wojcieszek.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Dyrektor Randla składa oświadczenie Drukuj
Wydarzenia miejskie
poniedziałek, 25 sierpnia 2014 13:47

Read moreNie milkną echa wizyty Ministra Sportu i Turystyki Andrzeja Biernata na stadionie Granatu w Skarżysku-Kamiennej. Jak już pisaliśmy na spotkaniu zabrakło jedynie władz miasta, które pomimo zaproszenia nie pojawili się na stadionie. Według słów rzecznika prasowego Urzędu Miasta Beaty Wojciechowskiej, na spotkanie został zaproszony dyrektor Miejskiego Centrum Sportu i Rekreacji Krzysztof Randla jednak na godzinę 11.00 (i tak się pojawił), podczas gdy Minister odwiedził nasze miasto godzinę wcześniej. Poseł Marzena Okła-Drewnowicz zapewniała, że wysłała do dyrektora Randli smsa ze zmianą godziny.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Minister na Stadionie"Granatu" - zabrakło tylko gospodarzy miasta Drukuj
Wydarzenia miejskie
czwartek, 21 sierpnia 2014 17:57

Read more - Właścicielem jest miasto i do nich należy pierwszy ruch – tak o Stadionie Granatu mówił dziś Minister Sportu i Turystyki Andrzej Biernat. Minister przyjechał do naszego miasta na zaproszenie poseł Marzeny Okły-Drewnowicz.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Konrad Krönig - kolejnym kandydatem na Prezydenta Miasta Drukuj
Wydarzenia miejskie
poniedziałek, 11 sierpnia 2014 18:05

Read more11 sierpnia zaprezentował swoich kandydatów na fotele włodarzy gmin powiatu skarżyskiego nowy ruch społeczny. Kandydatem na Prezydenta Miasta jest radny miejski Konrad Kronig. Mariusz Walachnia, Romuald Kowaliński i Zdzisław Woźniak będą się ubiegać o reelekcję w swoich gminach, na fotel burmistrza Suchedniowa startuje Cezary Błach.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Głosy krytyki wokół stref "TEMPO 30" Drukuj
Wydarzenia miejskie
czwartek, 07 sierpnia 2014 17:55

Read moreZwrócił się do nas jeden z naszych czytelników, mieszkaniec osiedla Place.
Od 1 sierpnia została tam wprowadzona nowa organizacja ruchu. Niestety przysparza ona wielu problemów kierowcom.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
W 70. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego uczcili pamięć bohaterów Drukuj
Wydarzenia miejskie
piątek, 01 sierpnia 2014 21:21

Read more1 sierpnia to rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Tego dnia w naszym mieście przedstawiciele środowisk kombatanckich i prawicowych oddali cześć bohaterom powstania pod pomnikiem upamiętniającym harcerzy poległych za Ojczyznę 1939–1945. W 70 rocznicę wybuchu powstania na 1 minutę włączone zostały syreny alarmowe. Symboliczny dźwięk syren ma przypomnieć Polakom o heroicznej walce polskiego podziemia z niemieckim okupantem w Warszawie w sierpniu i wrześniu 1944 roku. 1 sierpnia, gdy usłyszymy dźwięk syren zatrzymajmy się na chwilę, by minutą ciszy uczcić pamięć bohaterów Powstania Warszawskiego.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
W 70.rocznicę Powstania Warszawskiego Drukuj
Wydarzenia miejskie
piątek, 01 sierpnia 2014 07:32

Read more1 sierpnia o godzinie 17:00 w Skarżysku-Kamiennej zawyją syreny alarmowe. Tego dnia zostaną także wywieszone flagi narodowe na urzędach. W ten sposób nasze miasto chce przypomnieć mieszkańcom o 70. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego. Kiedy zawyją syreny, zatrzymajmy się na minutę. Uczcijmy chwilą ciszy tych, którzy walczyli za naszą wolność.

Więcej…
 
To już pewne - Michał Jędrys kandydatem na Prezydenta Miasta Drukuj
Wydarzenia miejskie
czwartek, 31 lipca 2014 19:24

Read more31 lipca na konferencji prasowej w restauracji Viva kandydat na Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej Michał Jędrys przedstawił członków swojego komitetu wyborczego.
Wspólnym celem komitetu jest praca na rzecz Skarżyska i jego mieszkańców.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Kandydat partyjny na prezydenta zatwierdzony Drukuj
Wydarzenia miejskie
poniedziałek, 28 lipca 2014 14:44

Czytaj dalej: Kandydat partyjny na prezydenta zatwierdzonyKomitet Polityczny Prawa i Sprawiedliwości zdecydował o udzieleniu poparcia Romanowi Wojcieszkowi w wyborach prezydenta Skarżyska-Kamiennej. – Władze partii wyczuwają, co jest dla partii najlepsze – komentuje na łamach Radia Kielce poseł Andrzej Bętkowski. – To nieszczęście dla miasta i kompromitacja partii – ocenia z kolei decyzję Komitetu Politycznego starosta Michał Jędrys i zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami potwierdza swój start w wyborach na prezydenta Skarżyska-Kamiennej.

Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Skarżysko po nawałnicy (uzup.) Drukuj
Wydarzenia miejskie
piątek, 25 lipca 2014 19:50
Read morePo gwałtownych burzach, jakie przeszły nad Skarżyskim wiele osiedli, piwnic, posesji zostało zalanych. Strażacy ciągle jeszcze otrzymują zgłoszenia. Na ulicy Metalowców wiatr wyrwał drzewo z korzeniami, to upadło na ulice i całkowicie zablokowało ruch. Woda pojawiła się również w wielu sklepach CH Talgo.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
Jest decyzja o ogłoszeniu pogotowia przeciwpowodziowego Drukuj
Wydarzenia miejskie
piątek, 25 lipca 2014 13:21
Czytaj dalej: Jest decyzja o ogłoszeniu pogotowia przeciwpowodziowegoW piątek, 25 lipca b.r. o godz.12.00, prezydent podjął decyzję o ogłoszeniu pogotowia przeciwpowodziowego na terenie miasta Skarżyska-Kamiennej. W tej chwili stan wody na rzece Kamiennej przekroczył stan alarmowy (230 cm) i wynosi 290 cm. Nie stwarza to jeszcze zagrożenia dla miasta, ale ze względu na niekorzystne warunki pogodowe wszystkie służby zostały postawione w stan pełnej gotowości. W dniu wczorajszym odnotowano pierwsze podtopienia: na ulicy Rycerskiej i Wojska Polskiego.
Więcej…
 
OSTATNIE KOMENTARZE
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»

Strona 1 z 73

OSTATNIE KOMENTARZE

 • greg więcej...
  Różne głosy można usłyszeć na temat działalności prowadzonej prze Pana L. Wojteczka, lecz bez wchodzen... nie, 31 sie 2014, 02:12:01
 • STARACHOWICE więcej...
  Jola GIT KOBITKA nie, 31 sie 2014, 00:44:26
 • skokam więcej...
  Szkoda Granatu, piłkarze grają super niestety miasto / sponsor ma w dupie i nigdy poza obecna lige nie... sob, 30 sie 2014, 22:39:33
 • jola więcej...
  Szkoda czasu na takie spotkania. Dobrze, że tak mało osób wzięło w nim udział.Ja miałam pecha. sob, 30 sie 2014, 17:09:34
 • związkowiec więcej...
  Radny Walkowiak realizuje swoje(.....????) projekty w dość nietypowy sposób. Szturchając Prezydenta,pr... sob, 30 sie 2014, 11:20:40

AKTUALNOŚCI


20140830-szkolenie.jpg
 27 sierpnia w Sali herbowej Starostwa Powiatowego odbyła się konferencja szkoleniowa „Aktywność kobiet szansą rozwoju przedsiębiorczości na obszarach wiejskich”. Spotkanie więcej...
20140830-korwin.jpg
Oddział skarżyski Kongresu Nowej Prawicy zaprosił na spotkanie z Januszem Korwin Mikke prezesem KNP, deputowanym do Parlamentu Europejskiego oraz Panem Jackiem Wójcickim kandydatem KNP w więcej...
kpp.jpg
Skarżyscy kryminalni zatrzymali 33-letniego mężczyznę i 17-letnią kobietę, mieszkańców Skarżyska-Kamiennej, podejrzanych o kradzież dwóch radioodtwarzaczy samochodowych ze sklepu z więcej...
20140829-policja.jpg
Skarżyscy policjanci wzięli udział w kolejnym etapie projektu „Szkolenie policjantów w zakresie kwalifikowanej pierwszej pomocy”, realizowany w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki. więcej...
20140828-interpelacje.jpg
Dzisiejsza  LIV  Sesja Rady Miasta rozpoczęła się od zdrowego poczęstunku. Prezydent Roman Wojcieszek przyniósł na obrady jabłka, którymi poczęstował więcej...

SPORT


20140828-granat.jpg
 W środowe popołudnie piłkarze Granatu Skarżysko rozegrali piątą kolejkę spotkań w ramach III ligi małopolsko-świętokrzyskiej. Na własnym boisku spotkali się z drużyną Sola więcej...
20140825-maraton.jpg
 W sobotę 23 sierpnia w Skarżysku-Kamiennej odbyły się dwie imprezy sportowe - XIV Półmaraton Rejów i XII Minipółmaraton Rejów. Głównym sponsorem jest firma Wtórpol, a organizatorem więcej...
20140821-silownie.jpg
Celsium Sp. z o.o. dostawca ciepła systemowego w Skarżysku-Kamiennej ufunduje dla mieszkańców siłownie na świeżym powietrzu. Rządzenia do ćwiczeń będą ogólnodostępne i bezpłatne. Trzy więcej...

ARCHIWALNE FELIETONY


6.jpg
Starając się odpowiedzieć na wszystkie pytania mogące prowadzić do wyjaśnienia zagadkowego lotu Handley Page Halifaxa oznaczonego kryptonimem V9976 - dr. Michael Heim zdołał swojego czasu więcej...
20140129-arogancja.jpg
Dzisiaj do naszej redakcji wpłynęło pismo interwencyjne. Na prośbę czytelnika publikujemy je w całości więcej...
20100831-wojna.jpg
Gdy dnia 1 września Niemcy napadły na Polskę, wszyscy jak oszaleli bronili naszych granic – opowiada Krystyna Pastucha. Rozpoczęła się wówczas polska wojna obronna. Sprytny plan więcej...
kajetan


Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.
Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.

Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl  nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji. 


Copyright 2009 TSK24.pl - Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.

Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy -  PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!