|
Wydarzenia w powiecie
|
|
poniedziałek, 08 marca 2010 12:44 |
W dniu dzisiejszym męska częśc redakcji naszego serwisu wręczyła Paniom pracującym w Urzędzie Miasta, Starostwie Powiatowym, Urzędzie Skarbowym i Powiatowej Stacji Sanitarno Epidemiologicznej symboliczne kwiaty. Panie zostały obdarowane kwiatami przed wejściami do urzędów. Obdarowywane były szczerze zaskoczone a uśmiechy na twarzach były dla nas prawdziwą satysfakcją. Wczoraj kwiaty wręczyliśmy Paniom, które spotkaliśmy w Restauracji Cappucino. Ten symboliczny gest niech będzie dowodem naszego szacunku i podziwu dla wszystkich Kobiet, bez których świat nie byłby tak wspaniały i kolorowy.
Sponsorami kwiatów były:
Pracownia Florystyczna
"Margaretka"
Małgorzata Kotwica
ul. Sokola 19 A
tel. (041) 25 10 018
0 664 978 183
Kwiaciarnia "Kornelia"
Agnieszka Sławińska
ul. Sokola 30
tel. 600 575 145
Restauracja Cappuccino
ul. Grottgera 10
tel. 509 85 50 54









































Po południu wręczaliśmy kwiaty Paniom napotkanym w okolicach domu handlowego "Bartek".

















© TSK24/Team
Podziel się
Umieść w swoim ulubionym serwisie.
|
Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności.
Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Copyright 2009 TSK24.pl - Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC ZABRONIONE!

Trzeba sie chyba jedynie modlic ...
Przez umiejętność szanowania zwi...
To prawda bolesna - ludzi dziś ...
Zobaczcie jak był robiony blok G...
Oczywiście wszyscy go podziwiają...
... a co - p.Bożena C. ma iść i ...
dla takich ludzi jak Jarek Andrz...
Czemu wszyscy gadaja na Zarządcę...