Logo

IV liga: Granat - Heko 0:3 (0:2)

W ostatnim spotkaniu rundy jesiennej  Granat Skarżyko doznał kolejnej porażki, tym razem uległ  piłkarzom Heko Czermno 0:3. Przed nami przerwa zimowa i jeśli włodarze klubu nie wzmocnią zespołu czeka nas trudna wiosna. Pozostaje nam czekać i mieć nadzieję, że jednak piłkarze Granatu odbiją się od dna tabeli. .

Granat Skarżysko  -  Heko Czermno 0:3 (0:2)

Bramki: Starościak 3, 90+2  Marcioch 37

Granat: Chadała –   Jastrząb, Drożdżał, Wieczorek,(74' Gadecki) Kołodziejczyk,  Mróz, Dudek, Białek, (84'  Rogalski),  Witkowski, (46' Sobański),  Brzozowski, Szyszka

Widzów : 20

Garstka kibiców przyszła pożegnać przed przerwą zimową piłkrzy Granatu Skarżysko. Niestety pożegnanie  nie wyszło zbyt okazale, podopieczni trenera Jarosława Kotwicy przegrali z Heko 3:0. Warunki do gry nie były łatwe dla piłkarzy obu drużyn, padający deszcz, namokła murawa nie ułatwiały gry. Spotkanie rozpączęło się od szybkiego prowadzienia gości, już w 3 minucie Starościak pokomuję Chadałę i mamy 1:0 i tradycyjnie piłkarze Granau musieli gonić wynik. Piłkarze Heko prowadzili grę i to oni byli stroną przeważającą, raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką Granatu. W 37 minucie spotkania Marcioch podwyższa stan meczu na 2:0, pierwsza połowa kończy się właśnie takim wynikiem.

W drugiej odsłonie goście byli nadal stroną przeważającą, ale Granat też miał swoje okazje do zdobycia  bramki , gdy mecz dobiegał końca w doliczonym czasie gry Starościak ponownie wpisął się na listę strzelców i zespół z Czermna prowadził 3:0.