- Kategoria: Pielgrzymka 2011
- User
Pielgrzymi pokonali kolejne 22 km
Pielgrzymi są już w Górach Mokrych. Dziś pokonali kolejne 22 kilometry. Wieczorem jak co dzień wezmą udział w Adoracji i Apelu. Jutro czeka ich jedna z dłuższych tras – 27 km do Kurzelowa.






















































- poprz.
- nast. »»
Ostatnie komentarze
-
anonimowy powiedział(a) WięcejTak to jest jak się powołuje na odpowiedzialne funkcje osoby z polecenia swojego "szefa", a fachowcy są utrącani bo... 1 tydzień temu
-
pawel powiedział(a) Więcej1listopada palilo sie na mogilach po jednym malym zniczu.to za komuny na kazdym grobie bylo kilka.droge wspolfinansowal... 3 tygodni temu
-
Anonimowy powiedział(a) WięcejA na jedź do Tuska - do ja..... 3 tygodni temu



