Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 795 913 666 redakcja@tsk24.pl

Szpetna Wizytówka Miasta

Wjeżdżając do naszego miasta z trasy E7 w Al. Piłsudskiego przejeżdżamy obok sklepu Carrefour. Jeden z naszych czytelników zauważył, że na budynku nieustannie namalowane są różne napisy i graffiti.
 
Czytelnik pytał czy tak dużą sieć sklepów nie stać na puszkę farby, aby to zamalować.
Oczywiście zwróciliśmy się z pytaniem do kierownika sklepu w Skarżysku-Kamiennej. Od Pani kierownik dowiedzieliśmy się, że napisy są usuwane na bieżąco. Ciągle jednak pojawiają się nowe, bo przecież w Skarżysku są wandale.
Marne to tłumaczenie. Tym bardziej, iż z naszych informacji wynika jednak, że napisu na sklepie dawno już nikt nie usuwał. Temat może wydawać się błachy. Jednakże jaka to wizytówka dla naszego miasta. Wokół odnowione bloki i osiedla, a na samym wjeździe witają nas obskurne napisy.
Kierowniczka zapewniła nas, że pracownicy sklepu zamalują graffiti.
© Ewelina Adamczyk, foto: Adrian Głowania   /TSK24 Team


Ostatnie komentarze

  • aa powiedział(a) Więcej
    w skarzysku są potrzebne zmiany na lepsze bo dziś to miasto stoi w miejscu . 1 godzinę temu
  • Kern powiedział(a) Więcej
    Dlaczego Pan Piętak jest w dwóch zarządach? Mało mu? 18 godzin temu
  • Sylwek powiedział(a) Więcej
    Mecenasie z tego co widzę i czytam to wnioskuje że niewiele nauczył się słuchając dr .Jana Przybyła jest pan w... 19 godzin temu