- Kategoria: Kronika policyjna
- User
Wypadek na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Norwida (uzup.)
Dzisiaj na skrzyżowaniu ulic Piłsudskiego z Norwida miał miejsce wypadek drogowy. W zdarzeniu uczestniczyły dwa pojazdy samochodowe. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem marki Renault Scenic 78-letni mieszkaniec Skarżyska-Kamiennej wymusił pierwszeństwo na dostawczym Oplu Movano kierowanym przez 28-letniego mieszkańca Skarżyska-Kamiennej. Sprawcy zdarzenia jadącemu ulicą Norwida od strony SP Nr 5 nie udało się wyhamować na czerwonym świetle z powodu śliskiej nawierzchni i wjechał prosto pod nadjeżdżającego ulicą Piłsudskiego od strony ulicy Krakowskiej Opla.
W wyniku tego zdarzenia pasażer z Opla doznał obrażeń ciała i został hospitalizowany. Po opatrzeniu w szpitalu został on wypisany do domu.












© Piotr Adamczyk



