- Kategoria: Pielgrzymka 2011
- User
Dzień Trzeci Pielgrzymki
W trzecim dniu pielgrzymowania na Jasną Górę skarżyscy pątnicy przeszli kolejne 22 kilometry. Dziś pokonali odcinek Końskie – Lipa. Tego dnia pielgrzymi pierwszy raz uczestniczący w rekolekcjach otrzymali chrzest pielgrzymkowy.














































- poprz.
- nast. »»
Ostatnie komentarze
-
anonimowy powiedział(a) WięcejTak to jest jak się powołuje na odpowiedzialne funkcje osoby z polecenia swojego "szefa", a fachowcy są utrącani bo... 5 dni temu
-
pawel powiedział(a) Więcej1listopada palilo sie na mogilach po jednym malym zniczu.to za komuny na kazdym grobie bylo kilka.droge wspolfinansowal... 2 tygodni temu
-
Anonimowy powiedział(a) WięcejA na jedź do Tuska - do ja..... 3 tygodni temu



