Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 795 913 666 redakcja@tsk24.pl

  • Kategoria: Wydarzenia w powiecie

Uhonorowani podczas Dnia Edukacji Narodowej

Odznaczeniami państwowymi i resortowymi, nagrodami Świętokrzyskiego Kuratora Oświaty, Starosty Skarżyskiego i Prezydenta Miasta Skarżyska-Kamiennej uhonorowano podczas uroczystych obchodów Dnia Edukacji Narodowej blisko 100 pracowników oświaty z placówek oświatowych podległych samorządowi powiatu skarżyskiego i miasta Skarżyska-Kamiennej. 
Nie zabrakło życzeń oraz słów uznania skierowanych do pracowników oświaty od parlamentarzystów władz wojewódzkich i samorządowych.
- To szczególny dzień dla nauczycieli oraz dla tych którzy na co dzień z nauczycielami współpracują, dla pracowników administracji, obsługi, bo to dzięki Waszej pracy możemy być dumni z naszej młodzieży - podkreślił starosta Jerzy Żmijewski składając pedagogom i pracownikom oświaty życzenia z okazji dnia edukacji oraz podziękowania za ich codzienną pracę wychowawczą i edukacyjną.
 
Tegoroczne obchody święta oświaty odbyły się 16 października w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej z udziałem: posłów na sejm RP Marzeny Okly-Drewnowicz i Marii Zuby, wicewojewody świętokrzyskiego Andrzeja Bętkowskiego, wicemarszałka województwa świętokrzyskiego Jana Maćkowiaka, świętokrzyskiego wicekuratora oświaty Tomasza Plebana, starosty skarżyskiego Jerzego Żmijewskiego, wicestarosty Artura Berusa, wiceprzewodniczącego rady powiatu Janusza Kołodzieja, członka zarządu powiatu Katarzyny Bilskiej, prezydenta miasta Konrada Krӧniga, zastępcy prezydenta Krzysztofa Myszki, wiceprzewodniczącego rady miasta Skarżyska-Kamiennej Bogusława Cioka, radnych rady powiatu - Grzegorza Małkusa i Renaty Billskiej, radnego rady miasta Janusza Ordyńsdkiego, skarbika powiatu Bogusławy Wilczyńskiej, skarbnika miasta Ewy Pawełczyk, dyrektorów przedszkoli, szkół i placówek oświatowych podległych samorządom powiatu i miasta oraz nauczycieli, pedagogów i pracowników oświaty.     
 
Wyróżnieni pracownicy oświaty w Dniu Komisji Edukacji Narodowej:
BRĄZOWY KRZYŻ ZASŁUGI za zasługi w działalności społecznej i samorządowej otrzymała:
Renata BILSKA - dyrektor Szkoły Podstawowej nr 9 w Skarżysku-Kamiennej 
ZŁOTY MEDAL ZA DŁUGOELTNIĄ SŁUŻBĘ otrzymali:
Ewa Maria GULA - nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 2
Halina KUROWSKA – intendent w Zespole Placówek Oświatowych
Piotr Władysław LEWANDOWSKI – (emerytowany?) dyrektor I Liceum Ogólnokształcącego
Alicja MAZUR – nauczyciel w Przedszkolu Publicznym nr 16 w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Dorota Agnieszka MISIURA – nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym
 
SREBRNY MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ otrzymali:
Mariusz GELAR - nauczyciel w Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych
Lidia GRZEGORCZYK – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2 w Zespole Placówek Oświatowych
Ewa Maria KARDYŚ – nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 2
Dorota KRZOWSKA – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 13 w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Agata Marzanna NOWAK-WIERZCHOWSKA – nauczyciel w Zespole Szkół Samochodowo-  Usługowych
Edyta Małgorzata PUKOWSKA - nauczyciel w Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Marzena Ewa SALA – dyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji
Beata Ewa SIDOR – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 5 w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
Dorota WITEK – nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 2
Joanna ZAGAJNA-WIATR – nauczyciel w Zespole Szkół Samochodowo-Usługowych
Barbara Joanna ZIEMNIAK – pedagog w Gimnazjum nr 1 w Zespole Szkół Publicznych nr 1.
Katarzyna Anna KOMOŃ-SZARANIEC - nauczyciel w Zespole Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
 
BRĄZOWY MEDAL ZA DŁUGOLETNIĄ SŁUŻBĘ otrzymali:
Justyna KLIMASZEWSKA-MALIK – nauczyciel w Przedszkolu Publicznym nr 3 w Zespole Placówek  Oświatowych
Michał Andrzej MAŃKOWSKI – nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym
Agnieszka Ewa MATLA – nauczyciel w II Liceum Ogólnokształcącym
Jolanta Maria NIZIOŁEK – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 5 w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
Beata Irena SIUSZCZYŃSKA – nauczyciel w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Stefan SORBIAN – nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 5 w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
 
MEDAL KOMISJI EDUKACJI NARODOWEJ otrzymali:
Katarzyna BANACZEK - zastępca dyrektora Szkoły Podstawowej nr 7 w Zespole Placówek Oświatowych nr 5
Iwona Zdzisława BAUMERT - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 7 w Zespole Placówek Oświatowych nr 5
Mariusz CHYB - nauczyciel w Zespole Szkół Samochodowo-Usługowych
Maryla CZERNILEWSKA - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 5 w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
Danuta JASZEWSKA - nauczyciel w Przedszkolu Publicznym nr 6
Mirosława LISICKA - nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
Justyna LISOWSKA-CZEKAJ - nauczyciel w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Beata MARCZAK - nauczyciel w Przedszkolu Publicznym nr 6
Alicja MAZUR - nauczyciel w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Jolanta Maria NIZIOŁEK - nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
Irena Wiesława ODZIMKOWSKA - nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
Grażyna ROKITA - nauczyciel w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Anna SIENIAWSKA - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 8
Marzena SKRZYPCZAK- nauczyciel w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Agnieszka SOBOCHA - pedagog w Zespole Szkół Samochodowo-Usługowych
Elżbieta SPADŁO - nauczyciel w Zespole Szkół Publicznych nr 1
Halina Krystyna STRADOWSKA - nauczyciel w Zespole Szkół Ekonomicznych
Małgorzata STRÓSZCZYK - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 9
Beata Elżbieta TROJANOWSKA - nauczyciel w Zespole Szkół Ekonomicznych
Renata WRZEŚNIEWSKA - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 2 w Zespole Placówek Oświatowych.
Małgorzata KWIATKOWSKA - nauczyciel w Zespole Szkół Transportowo-Mechatronicznych
Małgorzata  GŁOWACZ - nauczyciel w Zespole Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
Elżbieta SOCHACKA-BURYS - nauczyciel w Zespole Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
 
NAGRODĘ MINISTRA EDUKACJI NARODOWEJ otrzymała:
Marzena SALA - dyrektor Powiatowego Centrum Rozwoju Edukacji
NAGRODY ŚWIĘTOKRZYSKIEGO KURATORA OŚWIATY otrzymali:
Joanna KARLIKOWSKA-MAŃKO - nauczyciel w Gimnazjum nr 2
Jolanta Maria NIZIOŁEK - nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 4
Małgorzata Katarzyna SKUZA - nauczyciel w Gimnazjum nr 2
Rafał SOKOŁOWSKI - nauczyciel w Szkole Podstawowej nr 7 w Zespole Placówek Oświatowych nr 5
Sylwester ZASOŃSKI - nauczyciel w Zespole Placówek Oświatowych nr 2
 
NAGRODY STAROSTY SKARŻYSKIEGO otrzymali:
Jolanta BURY - I Liceum Ogólnokształcące
Stanisław MAGIERA - I Liceum Ogólnokształcące
Karolina BUJNOWSKA - II Liceum Ogólnokształcące
Jarosław MOSIOŁEK - II Liceum Ogólnokształcące
Małgorzata SOJKA - Zespól Szkół Technicznych
Ilona MRÓWKA - Zespół Szkół Ekonomicznych
Halina STRADOWSKA - Zespół Szkół Ekonomicznych
Marlena CYBULSKA - Zespół Szkół Ekonomicznych 
Edyta MADEJ - Zespół Szkół Ekonomicznych
Mariusz CHYB - Zespół Szkół Samochodowo-Usługowych
Jarosław SOSNOWSKI - Zespół Szkół Transportowo-Mechatronicznych 
Katarzyna WĄSIKOWSKA - Zespół Szkół w Suchedniowie
Aneta ŁOBODA - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych 
Monika KANIA - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
Anna KLIMCZAK-CIURA - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
Małgorzata NIEWĘGŁOWSKA-CHAŁA - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
Iwona MARECKA-NIEMIEC - Zespół Placówek Edukacyjno-Wychowawczych
Izabela JAMROZ - Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy Nr 2
Małgorzata GŁOWACZ - Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
Anna OCHAP-TASAK - Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
Ewelina SKARBEK - Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
Alicja SALWA-PASTUSZKA - Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
Ewa MAJCHROWSKA - Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
Paweł PIOTROWSKI - Zespół Placówek Resocjalizacyjno-Wychowawczych
Elżbieta JAROS - Powiatowe Centrum Rozwoju Edukacji
 
NAGRODY PREZYDENTA MIASTA SKARŻYSKA-KAMIENNEJ otrzymali:
Ewa KOPEĆ - Zespół Placówek Oświatowych
Anna ZABORSKA - Zespół Placówek Oświatowych Nr 2
Marta PAWLAK - Zespół Placówek Oświatowych Nr 2
Renata FIEDOROWICZ - Zespół Placówek Oświatowych Nr 2
Iwona ROGALSKA - Zespół Placówek Oświatowych Nr 3
Irena ODZIMKOWSKA - Zespół Placówek Oświatowych Nr 4
Krystyna WARWAS - Zespół Placówek Oświatowych Nr 5
Elżbieta SPADŁO - Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Bożena KWIATKOWSKA - Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Ewa WOJTKOWICZ-MYSZKA - Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Beata CZAJKOWSKA - Zespół Szkół Publicznych Nr 1
Aneta HARTWICH-CHOMICZ - Zespół Szkół Publicznych Nr 4
Jolanta PELOWSKA - Szkoła Podstawowa Nr 8
Jerzy GĘBSKI - Gimnazjum Nr 2
Teresa KRUPA - Gimnazjum Nr 2
Wanda MAMLA - Przedszkole Publiczne Nr 1
Uroczystość uświetnił występ w wykonaniu młodzieży ze skarżyskich gimnazjów, która zaprezentowała program muzyczny przygotowany pod kierunkiem nauczycieli: Joanny Łyjak oraz Małgorzaty Skuzy. 


 

Ostatnie komentarze

  • Anonimus powiedział(a) Więcej
    pomyliłeś tematy... tu o seniorach, a nie młodych gadają.....
    no i dowlają Kronigowi i PO, jednocześnie... 5 godzin temu
  • filip powiedział(a) Więcej
    k k musi odejść w listopadzie bo inaczej nic się nie zmieni tylko układy się teraz liczą i coś za coś. 10 godzin temu
  • gosć powiedział(a) Więcej
    W co piątym domu na Borze palą plastikiem i podobnym badziewiem. Smród taki że nie można wyjść z autobusu na... 11 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!