- Kategoria: Pielgrzymka 2013
- User
Skarżyska pielgrzymka - dzień piąty
Pielgrzymi z III Kolumny Radomskiej pokonali dzisiaj 27 kilometrowy odcinek z Gór Mokrych do Kurzelowa.To jeden z najdłuższych etapów. Na początku dnia rzęsisty deszcz utrudnił dzisiejszą wędrówkę po pielgrzymim szlaku. Jednak od obiadu pogoda sprzyjała pątnikom. W dniu dzisiejszym gościnnie przebywali w kolumnie klerycy z Grodna. Głosząc konferencje, śpiewając i modląc się dawali świadectwo wiary. Dzień zakończyła adoracja Najświętrzego sakramentu i wieczorny apel Maryjny. Jutro najdłuższy bo liczący blisko 30 kilometrów kolejny odcinek pielgrzymiego szlaku do Zielonej Dąbrowy.
- poprz.
- nast. »»
Ostatnie komentarze
-
anonimowy powiedział(a) WięcejNiemożliwe.., Pojawił się też Janek M. i cała świta świętokrzyskich tuskowiczów. Oj trudno im będzie POgodzić... 1 tydzień temu
-
Krycha powiedział(a) WięcejJakie wykształcenie ma Pani Bilska, ewentualnie kompetencje że zajmuje się oświatą i sprawami społecznymi, po... 1 tydzień temu
-
Pamiętliwy powiedział(a) WięcejZa komuny palili na ruskich gierojach- teraz też ( za złodziejstwo gwałty bandyctwa)Jeszcze komuchom nie przeszło?-... 2 tygodni temu










































