Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 535 455 189 redakcja@tsk24.pl


Miasto Perspektyw

Czy Skarżysko-Kamienna jest miastem perspektyw dla młodych? Na to pytanie odpowiadali uczniowie z Gimnazjum Nr 2. Przekonać do tego, że jednak jest, próbowali zaproszeni goście: Prezydent Miasta Roman Wojcieszek, wicestarosta Waldemar Mazur, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy Bogusław Ciok.Debata pod hasłem "Skarżysko - miasto perspektyw dla młodych ...?" zorganizowana została przez uczniów i nauczycieli z gimnazjum w ramach projektu „Młody Obywatel”.
Gimnazjaliści przygotowali prezentację multimedialną dotyczą naszego miasta – jego rozwoju, migracji mieszkańców, wyglądu, bezrobocia.  Następnie rozpoczęła się dyskusja z udziałem gości. Rozmawiano zarówno o dobrych jak i złych stronach miasta. Zebrani zastanawiali się co należy zmienić, aby rzeczywiście Skarżysko-Kamienna była miastem perspektyw dla mieszkańców, szczególnie młodych, którzy coraz częściej nie chcą wiązać swojego życia z naszym miastem.


 

 


© Piotr Adamczyk /TSK24 Team

Ostatnie komentarze

 • Wielki-kokos powiedział(a) Więcej
  cyt.: "nie spotyka się na co dzień tak sprzedajnych i nepotycznych ludzi. Ludzi, którzy szli do wyborów i zachęcali... 6 godzin temu
 • Wielki-kokos powiedział(a) Więcej
  Uroczystość uroczystości nierówna.
  Ja rozumiem księdza przy pomniku (po mszy za poległych/ ojczyznę itp.) na... 6 godzin temu
 • Manuela powiedział(a) Więcej
  Obiekt pozostawia moim zdaniem sporo do życzenia. Przede wszystkim chodniki są tak wąskie, że w niektórych... 22 godzin temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!