Powiadomienie o plikach cookie Strona korzysta z plików cookies i innych technologii automatycznego przechowywania danych do celów statystycznych, realizacji usług i reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia, więcej informacji na temat zarządzania plikami cookies znajdziesz w Polityce prywatności.

Kontakt z redakcją: tel. 41 2511951 alinajedrys@gmail.com


Dzień Samorządności w Szkole Podstawowej nr 9

Kilka dni wcześniej niż wskazuje kalendarz powitaliśmy w naszej szkole wiosnę. Tradycyjnie już od wielu lat w pierwszym dniu wiosny obchodzimy  Dzień Samorządności. Nie uciekamy na wagary, bo w naszej szkole zawsze dzieje się coś ciekawego. Uczniowie postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i „objąć władzę” w szkole. Klucz do szkoły na ten wyjątkowy dzień Pani Dyrektor Renata Bilska przekazała przewodniczącej SU – Agacie Mysior. Wszyscy zgromadzeni w sali gimnastycznej świetnie się bawili przyglądając się temu, co tam się działo. Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez Samorząd Uczniowski pod kierunkiem  p. Kingi Bugajskiej znalazły się zabawy, konkursy, pokazy sztuczek magicznych, pokaz mody, występy artystyczne uczniów.

Przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego poczęstowali wszystkich uczniów „zielonymi witaminami”. Ponieważ „zielony dzień” jest ekologiczny dzieci tworzyły też sztukę ze śmieci tzw. trash art. Tematem pracy była oczywiście wiosna. Obrazki powstawały dzięki kolorowym zakrętkom od butelek. Na koniec SU przygotował najmłodszym uczniom „zielone niespodzianki”. Były to zielone papierowe samoloty, zielone balony, kukiełki przedstawiające Marzannę i zielony salon wizażu, w którym można było sobie zrobić wiosenny makijaż i fryzurę. 

Ostatnie komentarze

  • Jacek powiedział(a) Więcej
    Brawo suszona decyzja. Teraz trzeba zrobić audyt zasobów ludzkich we wszystkich jednostkach i rozliczyć poprzednio... 2 dni temu
  • Bobas powiedział(a) Więcej
    Pilnujcie Radnych Cioków bo nie budzą ci ludzie zaufania 3 dni temu
  • Dlaczego znowu ja ? powiedział(a) Więcej
    Golik bzdury opowiada że powstała pierwsza biblioteczka. Za publiczne pieniądze to każdy głupi potrafi ! A potem... 3 dni temu

Komentarze pozostają własnością ich twórców - redakcja TSK24.pl nie bierze za nie odpowiedzialności. Nick nie jest zastrzeżony dla jednego użytkownika.
Serwis nie ma obowiązku publikacji nadesłanych materiałów. Materiały nie zamawiane przez Serwis Informacyjny TSK24.pl nie podlegają zwrotowi. Autorzy materiałów publikowanych w serwisie wyrażając zgodę na ich publikację przenoszą jednocześnie prawa do nich na rzecz Serwisu Informacyjnego TSK24.pl. Serwis zastrzega sobie również prawo do wykorzystywania zamieszczanych materiałów w celach promocyjnych i reklamowych na wszelkich polach ekspozycji.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone - Żadna część jak i całość materiałów zawartych w portalu TSK24.pl nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie.
Wszelkie wyżej wymienione postępowanie bez pisemnej zgody wydawcy - PPHU MPC-TECH ZABRONIONE!